Yemin Dizisi 6. Bölüm Fragmani 25 Şubat Pazartesi Özet ve İpuçları

Yemin Dizisi 6. Bölüm Fragmani 25 Şubat Pazartesi Özet ve İpuçları

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7 ekranlarının yeni gözdesi yemin dizisi bir haftayı geride bırakarak istediği performansı elde etmek icin emin adımlarla yoluna devam ediyor. yemin dizisi 25 şubat pazartesi neler olacak yemin dizisi 6. Bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizler için hazırlandı.

Yemin dizisi saat 7’de başlayarak Aslında tüm kanallarda haber saatinin olduğu bir yayın akışında izleyiciyle buluştu. ilk başta haber saatlerinde olduğu için izlenmez gibi görünse de reytingler tam tersini gösterdi. Yemin dizisi başladığı günden 6. bölüme kadar reytinglerde artış gösterdi.

biz de sizler için yemin dizisini her bölümünü tek tek özetleyip bölüm kaçıranlar için ayrıntılı bilgileri değerlemeye karar verdik. Günceldiziprogram.com farkı ile Yemin dizisi özetleri güncel olarak paylaşılacaktır.

Yemin dizisi tüm özetlerini okumak Yemin dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri ulaşabilmek için arama motorlarına günceldiziprogram.com Yemin dizisi yazmanız yeterli olacaktır. en güncel haberler ve ayrıntılar sizler için sitemizde yayınlanacaktır. istediğiniz konu hakkında bilgi almak için yorum kısmından bize başvurabilir bizim kaçırdığımız noktaları Siz de bizlere mesajla yazabilirsiniz.

Yemin dizisi bir haftayı geride bırakırken Elif dizisi ve Adını Sen Koy dizisini sevenler içleri buruk bir şekilde yemin dizisine başlamış olsa da 1 hafta sonra bu burukluk az da olsa geçmiştir. Çünkü Yemin dizisi beklenilenin üstünde bir performans sergilemiştir.

özellikle Reyhan sessiz sakin oturmasını kalkmasını bilen terbiyeli oluşu ile dikkatleri üzerine çekmiş izleyicinin beğenisini toplamıştır. Reyhan ettiği yemin sonucunda Emir ile evlenmiş istemesede emir’le evlenmiştir. Emir’in para verip onu göndermesi, ona çok kötü davranmasına görmezden gelerek onu eşi olarak kabul etmiştir.

Emir ise amacı Babasına bir ders vermek olup babasının öleceğinden tamamen habersiz sırf babasının yanıldığını göstermek için reyhan’a nikah masasında evet demiştir. Fakat evlendikten sonra da onu davranışları ile bezdirmeye kendini adamış fakat karşılığını reyhan’dan olumsuz olarak görmemiştir. Reyhan’ın hep iyi olması ilerleyen bölümlerde emir’in de yumuşamasına vesile olacaktır

Cavidan hanım ise baştan beri biricik oğluna yakıştıramadığım köylü kızı Reyhan’ın evlendikten sonra da boşanmaları için elinden geleni yapacaktır. Cavidanın bu kadar uğraşması karşısında Emir ve Reyhan evliliklerini devam ettirecek babaları da onlara sonsuz desteğini esirgemeyecektir.

22 Şubat Cuma haftanın son günü Yemin dizisinde olanlar izleyiciyi üzdü. ilk olarak Emir’in Reyhan sayesinde hapisten kurtulması Emir için hiçbir şey ifade etmedi. Emir daha sonra babasına rağmen verdiği karardan pişman olmuş ve evliliklerini burada bitirme kararı almıştır. Reyhanlı boşanmak istediğini reyhan’a söylemiş Reyhansa bunu kesinlikle kabul etmemiştir.

Kemal ise bu arada Zeynep’i gönderdiği hapisten edeceği bir iş teklifi ile çıkarmış. Hapisten çıkmasının karşılığında kızı masalı belli bir ücret karşılığında bakmasını istemiştir. Zeynep ise temkinli yaklaşmış böyle bir teklif kesinlikle beklemezken bu duruma çok olur. Fakat sonunda bu teklifi kabul edecektir. Annesinden sonra masal kimseyle iyi anlaşılmış birçok bakıcı geri gitmiştir. Ilk defa bir bakıcıya gülümsemiş bunu da kamera kayıtlarından Kemal bey görmüştür. Bu gülümseme uğruna hırsız olan bir bayana iş teklifi ile gidecek olan Kemal kızı için her şeyi göze almıştır.

Dizinin en can alıcı bölümü ise Emir’in reyhan’a sana bir daha asla el surmeyeceğim demiş olmasıdır. Boşanma teklifini kabul etmeyen Reyhan için kötü planlar içine giren Emir bakalım bu riski nasıl yönetecektir

Yemin dizisi tüm özetleri için günceldiziprogram Yemin dizisi olarak arama yapabilir tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. İşte Yemin dizisi 25 Şubat 6. Bölüm özeti…

Yemin Dizisi 25 Şubat 6. Bölüm Özeti

Öfke dolu olan Emir, hem kendi hayatını hem de Reyhan’ın hayatını etkileyen bir yemin eder. Emir, ömrünün sonuna kadar Reyhan’a elini sürmeyecektir. Emir’in evlenmesiyle hayalleri yıkılan Cavidan ise gözünü karartır. Her ne pahasına olursa olsun Reyhan’a nikâh masasındaki ‘evet’in bedelini ödetecektir. Öte yandan Leyla, hırsızlık yapmak için girdiği evin sahibi ile çocuk bakıcısı olmak için el sıkışır. Ancak Kemal’in kurallarıyla yaşamak hiç de kolay olmayacaktır.

Etiketler: yemin dizisi 25 şubat özeti yemin dizisi 6. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL