Yemin Dizisi Çalan Şarkılar ve Müzikler, Jenerik (Tam Liste)

Yemin Dizisi Çalan Şarkılar ve Müzikler, Jenerik (Tam Liste)

Yazar: Emre Dizi Şarkıları Yemin Dizisi (The Promise)

Dizi dünyasının kalbi olan Kanal 7’den yeni bir dizi bugün itibari ile başladı. Yemin isimli bir dizi iki aşığın yeminli aşklarını konu ediniyor. Oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken dizinin müzikleri ve çalan şarkılar da oldukça merak edilmeye başlandı. Yemin dizisinde çalan şarkıları ve dizi müziklerini bu yazımız altında takip edebilirsiniz.

Kadrosunda Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler gibi isimlerin yer aldığı Yemin dizisi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında saat 19.00’da ekranlara gelecek. Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekimler devam edecek. İlk bölümlerde Erzurum sahneleri için yine İstanbul’un kırsal bölgeleri tercih edilecek. Ancak daha sonra çekimler ve dizi seti tamamiyle İstanbul’a taşınacak.

Dizinin şarkıları ve müzikleri de özenle seçilip hazırlanıyor. Dizinin hikayesine uygun bir şekilde hazırlanan şarkıların ana teması aşk, hasret, dram olarak öne çıkıyor. Yemin dizisinde çalan şarkılar, müzikleri ve jenerik şarkısı gibi tüm detayları bu yazımızdan takip edebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=ziMc9KupmHk

Etiketler: kanal 7 yemin çalan şarkılar yemin dizisi jenerik müziği


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL