Yemin Dizisi Hikmet Kim Hangi Dizilerde Oynadı? Hikmet Ölecek mi

Yemin Dizisi Hikmet Kim Hangi Dizilerde Oynadı? Hikmet Ölecek mi

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Farklı dünyaların sahibi iki kişinin ettikleri yemin sonrası yaptıkları zorunlu evlilik akabinde yaşadıkları huzurun yanında hüzünlü günleride izleyici karşısına serecektir. Yemin dizisindeki Hikmet karakteri izleyicinin dikkatini çekmiş ve yemin Hikmet kim gerçek adı ne gibi soruları araştırmaya başlamıştır.

Aslen Erzurumlu olan Hikmet bey zamanın sayılı zenginleri arasındadır. Oğlu için elinden geleni yapmaya çalışan bir babadır. Oğlunun biraz daha durulması ve akıllanması için evlenmesini ister. Oğlunun evlenmesi ile gözü arkada kalmayacak, olur da bir gün ölürse oğlu güvende olacaktır.

Yemin dizisi Hikmet yakalandığı hastalığın pençesinden kurtulabilecek mi? Yoksa yemin Hikmet ölecek mi Diziden ayrılacak mı? İlk bölümlerinden itibaren ekranlara gelen Hikmet ilk 13 bölümde ölmeyecek daha sonra senaryo ne gösterir bilinmez ama şimdilik bu konu hakkında net bilgi yoktur.

Yemin dizisi Hikmet bey yani Hikmet Tarhun gerçek adı Berkant Müftüler dir. Berkant müftüler 1967 yılında doğmuştur. Halk eğitim merkezi’nde tiyatro eğitimi almış ve bir kaç dizide rol almıştır. Yemin dizisi Hikmet oynadığı diziler ise Evli ve Öfkeli olarak karşımıza çıkar. Evli ve öfkeli dizisinde yer alan Hikmet tarhun yeni dizisi yemin de kendini göstermiş ve kariyeri için bulunmaz bir fırsat yakalamıştır.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL