Yemin Dizisi Hikmet’in Oğlu Emir Kimdir? Kim Canlandırıyor, Sevgilisi Var mı?

Yemin Dizisi Hikmet’in Oğlu Emir Kimdir? Kim Canlandırıyor, Sevgilisi Var mı?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin dizisinin önemi karakterlerinden birisi olan Emir, dizide ana karakterlerden birisidir. Reyhan’la olan imkansız aşkı onu çok etkileyecektir. Emir kimdir, gerçek adı ne, hangi dizilerden oynadı?

Emir dizide ülkenin sayılı zenginlerinden birisi olan Hikmet Tarhun’un biricik oğludur. Doğduğu günden beri zengin bir hayatın içerisinde yaşamış, her dediği olmuş istediği herşeye ulaşmıştır. Sorumluluk bilincinden uzak yaşamıştır. Babası Hikmet Tarhun’un sakladığı bir sırrı vardır ve bu sır öncelikle Emir’in hayatını büyük çapta etkileyecektir.

Yemin dizisinde Emir karakterini canlandıran oyuncu Gökberk Demirci’dir. Gökberk Demirci 1989 İzmit doğumludur. Sporcu kimliği olan Demirci aslen Adanalı’dır. Terazi burcunda olan genç oyuncu Gökberk Demirci, 181 cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır.

Kendisinden 6 yaş küçük kardeşini 18 yaşında iken motorsiklet kazası sonucu kaybetmiştir. Gökberk Demirci de motosiklet tutkunudur ancak ailenin tek oğlu olduğu için bu tutkusunu bastırmak zorunda kalmıştır.

Arka Sokaklar, Yıldızlar da Kayar ve Malazgirt 1071, Osmanlı’da Derin Devlet, Cinayet Gölge Takımı, Western, Demir Atlı Gringo, Hayatımın Aşkı, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam gibi yapımlarda rol almıştır.

Etiketler: yemin dizisi emir kimdir Yemin Dizisi Oyuncu Kadrosu Yemin Dizisi Oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL