Yemin Dizisi Leyla Ölecek mi? Yeni Sezonda Leyla Var mı Yok mu

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizileri arasında olan Yemin dizisi 31 Mayıs cuma günü sezon finalini yaparak tatile girdi. Günlük dizi olarak seyircinin gönlüne taht kuran Yemin Dizisi, son bölümünde Leyla babası tarafından vurularak öldürülmek istendi.

Leyla’nın ölüp ölmediğini gelmeden önce dizinin son bölümü ile ilgili küçük bir hatırlatma yapalım. Reyhan bu zamana kadar hep yanlış anlaşılmalar ile karşı karşıya kalmış. Şimdi ise yanlış anlaşılma sırası Emir’e geçmiştir. Reyhan Emir’i başka bir kadınla birlikte olduğunu düşünmüş ve üzüntüden harap olmuştur. Emir ise bu yanlış anlaşılmayı nasıl düzelteceğini düşünür durur.

Hikmet ise Cavidanın Reyhan’a mirasla ilgili yaptığı her şeyin farkına varmış ve Cavidanla yrılık aşamasına gelmiştir. Hatta bosanma dilekcesi getirmis ve Cavidan’a vermistir. Emir ise bu olayı çözmenin derdine düşmüş fakat Hikmet hiçbir şekilde taviz vermemiştir.

Reyhani Emir’in haketmefigini ve kendisinin olmek uzere oldugu icin evliligi kabul ettigini soyledi. Ve Reyhani hic bir sekilde hak etmedigini soyledi.Gelecek sezonda Yemin dizisinde Hikmet ve cavidan boşanacak mı merak konusu olmuştur.

Kemal ve Leyla ise ilişkilerinde belli bir yol kat etmiş olsa da Talas Her zamanki gibi yeni adım atmalarını engel olmuştur.Talaz masala yapacağı kötülüğü Leyla’nın öğrenmesinin ardından elini kana bulamistir. Hemde bu kan Leylanin kani olmuştur. Leyla Talaz’in silahından çıkan kurşunla vurulmuş son anda Kemal’in gelmesiyle gözlerini yummuştur.

Leyla vurulmuş ve çok kan kaybetmektedir. Yemin Dizisi Leyla olecek mi diziden ayrılacak mi merak konusu olmuş. Sezon finaline giren Yemin Dizisi Leylanin akıbeti sevenleri tarafından merak edilmiştir. Sevenleri bu üzüntülü bölümü hem heyecan hem de buruk bir acı ile izlemiş ve Yemin Dizisi ne zaman başlayacak merak içinde kalmıştır.