Yemin Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Bitecek Kaç Bölüm Sürecek

Yemin Dizisi Ne Zaman Final Yapacak Bitecek Kaç Bölüm Sürecek

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

2019’un Şubat ayında yayın hayatına başlayan Yemin dizisi Kanal 7 ekranlarının seyirci kütlesini arttırmaya yetti. Yemin dizisi ilk 15 bölümü geride bırakırken reytinglerde de kendini göstermeyi başardı. Izleyicilerin Merak ettiği konular arasında ise Yemin dizisi ne zaman bitecek Yemin dizisi final tarihi nedir gibi sorular geldi.

Yemin dizisi değişik senaryosu ve izleyicilerin günlük diziye alışık olması sebebiyle kısa sürede ilgi odağı oldu. Yemin dizisi Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına başladığı günden bu yana göstermiş olduğu performansla sevenlerin kalbine taht kurmayı başardı. Yemin dizisi Final tarihi ise bu kadar sevilen dizinin korkulu rüyası oldu.

Kanal 7 Yemin dizisi Reyhan ve emir’in ettikleri bir yemin üzerine yaşadıkları ve yaşayacakları evlilik hayatı üzerine kurulmuş aşk sevgi hüzün dolu geçen günleri ekranlara getirdi.

Güzeller güzeli, edepli, ahlaklı, görgülü ama sevilmeyen kişiler tarafından köylü kızı Reyhan olarak bilinen ve zengin bir ailenin iki çocuğundan biri olan gözdeleri Emir’in zorunlu evliliklerini konu ediniyor.

Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin başrollerini paylaştığı Yemin Dizisi Can Ve, Munise Özlem, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Berkant Müftüler, Derya Kurtuluş Oktar, Tuğçe Ersoy, Mustafa Şimşek, Esra Demirci Çoban, Sıla Türkoğlu, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar Gül, Ercan Gürses gibi oyuncuların yer aldıgi Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi yemin izleyicinin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Etiketler: yemin dizisi final yemin dizisi ne zaman bitecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL