Yemin Dizisi Nerede Çekiliyor? İstanbul’da Hangi Semtte?

Yemin Dizisi Nerede Çekiliyor? İstanbul’da Hangi Semtte?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7’nin yeni dizisi Yemin başarılı kadrosu ve ilginç hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 18 Ocak Pazartesi günü ilk bölümü ile ekranlara gelen dizi çekim yerleri ile de merak konusu oldu. Yemin dizisi nerede çekiliyor, dizi seti nerede gibi soruların cevaplarını yazımızın devamında okuyabilirsiniz. İşte detaylar…

İki yeminli aşığın hayat hikayesini ekranlara getiren dizide hikaye ve kurgu oldukça ilginç. Birisi yeminle evlilikte kalmaya diğeri ise kaçmaya niyet etmiş iki gencin Yemin’li aşk hikayesi güçlü oyuncu kadrosu ile ekranlara geliyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Ayhan Özen ve Serkan Mut otururken senaryo Nazmiye Yılmaz’ın kaleminden çıkıyor. Peki dizi nerede çekiliyor? Dizi seti nerede?

Yemin Dizisinin çekimleri genel olarak İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un çeşitli semtlerinde ve mekanlarında çekilen dizinin şuan için çekim yerleri sır gibi saklanıyor. Yoğun seyirci ziyaretlerinden kaçınmak için dizinin çekim yerleri en azından şimdilik saklanıyor. Ancak kesin bilgiler geldikçe yazımız güncellenecektir.

Yemin Dizisi Nerede Çekiliyor?

Etiketler: yemin dizisi dizi seti nerede yemin dizisi nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL