Yemin Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yemin Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Karamel yapımın Kanal 7 için hazırladığı Yemin dizisi çok kısa bir süre sonra ekranlara gelecek. Dizinin ilk tanıtım fragmanı ekranlara geldi.

“Biri yeminle o evlilikte kalmaya, diğeri kaçmaya niyetli iki gencin Yemin’li aşk hikâyesi” sözleri ile tanıtılan dizinin kadrosu ve hikayesi sır gibi saklanıyor. Detaylar en kısa sürede sizlerle olacak. Kanal 7 yine adından söz ettirecek bir dizi ile seyircisini mutlu edecek gibi.

Yemin Dizisi Oyuncu Kadrosu, hikayesi ve çekim mekanları gibi tüm detayları sitemizden takip edebilirsiniz. İşte yeni dizi Yemin’in ilk tanıtım fragmanı…

Merakla beklenen Yemin dizisinin tanıtım fragmanını yazımızın sonundan izleyebilirsiniz. Dizinin oyunu kadrosunda yer alan isimler şöyledir;
Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can Çağlar


Yemin Dizisi Reyhan (Özge Yağız) Kimdir?

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. işte o anda Reyhan’ın tüm hayatı değişecektir.

Reyhan karakerini canlandıran oyuncu Özge Yağız’dır. 1997 yılında doğan oyuncu, Başkent Üniversitesi iletişim bölümü mezunudur. Sonrasında ise özel oyunculuk eğitimi almıştır. Güzelliği ile dikkat çeken Özge Yağız, en son Adını Sen Koy isimli günlük dizide Züleyha karakterini canlandırmıştır.

Yemin Dizisi Emir (Gökberk Demirci) Kimdir?

Emir, ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun’un oğludur. Emir babasının zorlaması ile Reyhan ile evlenmek zorunda kalacaktır. Emir karakterini canlandıran oyuncu Gökberk Demirci’dir. 1989 yılında İzmit’te doğmuştur. Aslen Adanalı olan oyuncu sporla ilgilenmiş ve genelde rign sporları ile uğraşmıştır.

Yemin Dizisi Can Verel Kimdir?

Yemin Dizisi Munise Özlem Kimdir?

Yemin Dizisi Gül Arcan Gürses Kimdir?

Yemin Dizisi Berkant Müftüler Kimdir?

Yemin Dizisi Ceyda Olguner Kimdir?

Yemin Dizisi Cansın Mina Gür Kimdir?

Etiketler: Yemin Dizisi konusu hikayesi Yemin Dizisi Oyuncu Kadrosu Yemin Dizisi Oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL