Yemin Dizisi Pedagog Pelin Kimdir, Gerçek Adı Ne, Oynadığı Diziler?

Yemin Dizisi Pedagog Pelin Kimdir, Gerçek Adı Ne, Oynadığı Diziler?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7‘nin sevilen günlük dizisi Yemin‘e yeni bir karakter girdi. Pelin karakteri dizide pedagog olarak Masal’ın yanında işe girdi. Peki güzelliği.ile dikkat çeken Pelin kimdir, gerçek adı ne, hangi diziler rol aldı?

Kemal’in kardeşi Oya’nın fitneleri sonucu evden çıkmak zorunda kalan Narin, Masal’ın psikilojisini bozulmasına neden olmuştur. masal Narin’in evden ayrılmasından sonra yemeden içmeden kesilmiş, konuşmamaya başlamıştır. Masal sanki eski haline dönmüştür. Bu durumdan herkes rahatsızdır. Şehriye de bunlardan birisidir.

Şehriye Masal’ın durumundan dolayı çok üzülmüştür ve Narin’in tekrar evine gelmesini istemektedir. Şehriye hastaneye Narin’in yanına gitmiş onu ikna etmeye çalışmıştır. Narin duydukları karşısında çok üzülmüş ve bir gün eve gitmeye karar vermiştir. Ancak Kemal onu evden kovmuştur. Masal iyice kötülemeye başlamıştır. Masal bir gün gizlice arabaya binmiş ve Narin’in yanına gitmiştir.

Kemal masal’ın hastanede olduğunu duymuş ve öfkelenmiştir. Direk hastaneye giden kemal gördüğü manzara karşısında şok olmuştur. Masal, Narin’in kucağında uykuya dalmıştır. Kemal artık daha fazla dirrnemez ve Narin’in eve gelmesine izin verir. Tabi Oya’nın da başka planları vardır. Masal’a yeni bir pedagog ayarlamıştır. Bu pedagog Pelin’dır. Pelin güzelliği ve kariyeri ile dikkat çekmektedir. İzleyicilerde Pelin’den etkilenmiş olmalılar ki internette Pelin kimdir, gerçek adı ne diye araştırmaya başladılar. Evet Yemin dizisi Pelin kimdir?

Yemin Dizisi Pedagog Pelin Kimdir?

Pelin dizide pedagog rolündedir. Hem ulusal hem de uluslararası alanda ciddi başarıları vardır. Kariyerindeki başarılar kadar güzelliği de dikkat çekmektedir. Yemin dizisinde Pelin karakterini canlandıran oyuncu Bengü Gürses’tir. Gerçek adı Ayşe Bengü Gürses olan oyuncu daha çok tiyatro projelerinde görev almış ve eğitimini de tiyatro bölümünde tamamlamıştır. Dizi kariyerindeki ilk projesi Yemin’dir. Sektörde henüz yeni olduğu için hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Ancak 07.05.2014 – 01.02.2016 tarihleri arasında Tiyatro BSG’de koçluk yaptığı bilinmektedir. Pelin karakteri dizide Narin için büyük bir rakip olacaktır.

tıkla>>> Yemin Narin’in Sevgilisi Kim, Nerede, Gelecek mi?

Etiketler: yemin dizisi pedagog kimdir yemin dizisi pelin kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL