Yemin Dizisi Reyhan Diziden Neden Çıktı? Özge Yağız Hangi Diziye Geçti?

Yemin Dizisi Reyhan diziden Neden Çıktı? Özge Yağız Hangi Diziye Geçti? Kanal 7 ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanan başrollerini Gökberk Demirci ve Özge Yağız’ın paylaştığı Karamel Yapım imzalı yönetmenliğini ise Ayhan Özen ve Serkan Mut’un birlikte paylaştığı sevilen dizi Yemin’in başrol oyuncusu Özge Yağız (Reyhan) diziden ayrılıyor.

Sevilen dizinin başrol oyuncusu Özge Yağız 1997 İstanbul doğumlu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde İletişim ve No 10 Studios’da Oyunculuk eğitimleri almıştır. İlk kez Adını Sen Koy dizisinde Zeliha karakterini canlandırmıştır.

Sonrasında Yemin dizisinde başrol alan oyuncu Reyhan karakterini canlandırmaya başlamıştı. İzleyici tarafından ilgiyle izlenen Yemin dizisi çok farklı dünyalara ait iki gencin ettikleri yemin sonrası yaptıkları zorunlu evlilikleri konu alıyor. Birbirlerine zıt olan iki karakter aileleri zoruyla evlendirildikten sonra, birbirlerine deliler gibi aşık olacaklardır. Fakat Reyhan’ın eşi olan Emir zorla evlendirildiği ilk gecenin sabahında bir daha Reyhan’a asla dokunmayacağına dair çok büyük yemin etmiştir.

Korona virüsü nedeni ile sezon arası veren Yemin dizisi ile sözleşmesi biten Özge Yağız diziden ayrılıyor. Başrol oyuncusu diziden ayrılınca Yemin’in reytingleri düşer mi? Yemin yeni sezonda izleyici kaybedecek mi? Hep beraber izleyip bakalım. Diğer yandan yeni sezonda başka projelerde yer almak için görüşmeler yapan güzel oyuncunun yeni sezonda hangi sürpriz projeyle ekranlara geleceği de ayrıca merak konusu olmaya devam ediyor.

Bu arada dizide sevgilisi olan başrol oyuncusu Gökberk Demirci ise dizinin kadrosunda olmaya devam edecek. Gökberk Demirci de gayet başarılı bir oyuncu bakalım partneri olmadan Yemin dizisindeki başarı çizgisini yerinde tutabilecek mi? Sizce Reyhan’ın diziden çıkması kemikleşmiş Yemin dizisi izleyicilerini nasıl etkileyecek? Reytingler düşecek mi? Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Yemin Dizisi Reyhan Diziden Neden Çıktı? Özge Yağız Hangi Diziye Geçti? (2 Yorum)

  1. Başrol ayrılması kötü ama hikayedeki Ana karakterin ölmesi daha kotu.Ozge Yağız ayrılmış olabilir ama oyuncu değişikliği olabilir yerine başka biri Reyhan olur böylece dizinin büyüsü bozulmaz.Bu kadar seyirci Özge hanim ayrıldığı için isyan ediyorlar ama dizide Reyhan ve bebeği olur Emiryalniz kalırsa daha çok üzülürler.Buvyuzden Reyhani başka bir oyuncu canlandırabilir.Yapim yapabiliyordu Özge Yagiza anlaşmayı zorladı yoksa yerine aynı rolü oynayacak yeni bir oyuncu gelebilir en azından dizinin gerçek konusu değişmez ve seyredilmeye devam eder.