Yemin Dizisi Reyhan Diziden Neden Çıktı? Özge Yağız Hangi Diziye Geçti?

Yemin Dizisi Reyhan Diziden Neden Çıktı? Özge Yağız Hangi Diziye Geçti?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin Dizisi Reyhan diziden Neden Çıktı? Özge Yağız Hangi Diziye Geçti? Kanal 7 ekranlarında günlük dizi olarak yayınlanan başrollerini Gökberk Demirci ve Özge Yağız’ın paylaştığı Karamel Yapım imzalı yönetmenliğini ise Ayhan Özen ve Serkan Mut’un birlikte paylaştığı sevilen dizi Yemin’in başrol oyuncusu Özge Yağız (Reyhan) diziden ayrılıyor.

Sevilen dizinin başrol oyuncusu Özge Yağız 1997 İstanbul doğumlu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde İletişim ve No 10 Studios’da Oyunculuk eğitimleri almıştır. İlk kez Adını Sen Koy dizisinde Zeliha karakterini canlandırmıştır.

Sonrasında Yemin dizisinde başrol alan oyuncu Reyhan karakterini canlandırmaya başlamıştı. İzleyici tarafından ilgiyle izlenen Yemin dizisi çok farklı dünyalara ait iki gencin ettikleri yemin sonrası yaptıkları zorunlu evlilikleri konu alıyor. Birbirlerine zıt olan iki karakter aileleri zoruyla evlendirildikten sonra, birbirlerine deliler gibi aşık olacaklardır. Fakat Reyhan’ın eşi olan Emir zorla evlendirildiği ilk gecenin sabahında bir daha Reyhan’a asla dokunmayacağına dair çok büyük yemin etmiştir.

Korona virüsü nedeni ile sezon arası veren Yemin dizisi ile sözleşmesi biten Özge Yağız diziden ayrılıyor. Başrol oyuncusu diziden ayrılınca Yemin’in reytingleri düşer mi? Yemin yeni sezonda izleyici kaybedecek mi? Hep beraber izleyip bakalım. Diğer yandan yeni sezonda başka projelerde yer almak için görüşmeler yapan güzel oyuncunun yeni sezonda Star Tv’de yayınlanacak olan ve BKM imzası taşıyan Sol Yanım isimli dizide rol alcak.

Bu arada dizide sevgilisi olan başrol oyuncusu Gökberk Demirci ise dizinin kadrosunda olmaya devam edecek. Gökberk Demirci de gayet başarılı bir oyuncu bakalım partneri olmadan Yemin dizisindeki başarı çizgisini yerinde tutabilecek mi? Sizce Reyhan’ın diziden çıkması kemikleşmiş Yemin dizisi izleyicilerini nasıl etkileyecek? Reytingler düşecek mi? Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Etiketler: Yemin dizisi reyhan diziden neden ayrildi Yemin reyhan dizide neden yok Yemin reyhan hangi diziye gecti


Yorumlar

  • Anonymous

    Bence reyhan diziden ayrılmamaliydi. Kimse reyhandan güzel oynuyamiyor.Reyhan tekrardan diziye gelsin istiyoruz . İnşallah da gelir cansu tuman güzel oynuyamiyor.😂😂

  • Anonim

    Bence reyhan diziden ayrılmamaliydi. Kimse reyhandan güzel oynuyamiyor.Reyhan tekrardan diziye gelsin istiyoruz . İnşallah da gelir cansu tuman güzel oynuyamiyor.😂😂

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL