Yemin Dizisi Reyhan Kimdir? Özge Yağız Yaşı, Sevgilisi, Oynadığı Diziler

Yemin Dizisi Reyhan Kimdir? Özge Yağız Yaşı, Sevgilisi, Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7’nin yeni günlük dizisi Yemin’in genç oyuncu kadrosunda yer alan Reyhan karakteri izleyenlerin ilgi odağı olmayı başardı. Güzel oyuncu hem performansı hem de fiziği ile adından söz ettirmeyi bildi. Peki Reyhan karakteri kimdir, gerçek adı ne?

Yemin isimli dizide Reyhan karakterini canlandıran oyuncu Özge Yağız’dır. Genç yıldız Özge Yağız, Hasan Güngör ajansına bağlı olarak kariyerine devam etmektedir.  1997 doğumlu olan Yağız Başkent üniversitesi İletişim Bilimleri bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra ise No10Stüdyo’da özel oyunculuk dersleri almıştır.

Özge Yağız en son Adını Sen Koy isimli günlük dizide rol almıştır. Adını Sen Koy isimli dizide Zeliha karakterini canlandıran genç oyuncu Özge Yağız, sektörde yeni olduğu için hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Özge yeni dizisi Yemin’de Reyhan karakterini canlandırmaktadır. Reyhan karakteri kırsal kesimde büyümüş, görgülü, mütavazi ve güzel bir bayandır. Anne ve babasını kaybetmiş yetim ve öksüzdür.

Tıkla>>> Yemin Dizisi Nerede Çekiliyor? İstanbul’da Hangi Semtte?

Dayısının arkadaşı olan ve çok sevdiği Hikmet Tarhun memleketi Erzurum’a gelip Reyhan’a hayatını değiştirecek bir teklifte bulunur. Bu teklifi Reyhan ne yazık ki kabul etmek zorunda kalır. Hikmet, ondan oğlu ile evlenmesini ister. Reyhan bunun hiç etik olmadığını birbirlerini görmeden evlenmenin hem kendisi için hem de oğlu için haksızlık olacağını söyler.

Ancak Hikmet Tarhun herkesden bir sır saklamaktadır. Bu sır nedeni ile Reyhan’da bu evliliği istemese de kabul etmek sorunda kalır. Reyhan’ın yeminli aşkı o anda başlamış olur.

Etiketler: Yemin Dizisi Oyuncu Kadrosu Yemin Dizisi Oyuncuları yemin dizisi reyhan kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL