Yemin Dizisi Reyhan’ın Öğretmeni Kimdir, Gerçek Adı Ne, Hangi Dizilerde Oynadı?

Yemin Dizisi Reyhan’ın Öğretmeni Kimdir, Gerçek Adı Ne, Hangi Dizilerde Oynadı?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin dizisinde Reyhan hayalini kurduğu mimarlık fakültesinde eğitimine başlamıştır. Emir, Reyhan’a çok güvenir ve okulun da üstesinden geleceğini bilir. Reyhan daha ilk günden sınıfın ve öğretmeninin dikkatini çeker. Reyhan’ın öğretmeni kim, adı ne, oynadığı diziler…

Reyhan okulun ilk gününde sınıfta dikkatleri üzerine çeker. Reyhan neden mimarlık bölümünü tercih ettiğini anlatır. Köylerindeki sular altında kalan köprüden bahseder. Köye gelen mimardan bahseder. Öğretmeni bu anlatıdan sonra Reyhan’ı daha bir ilgi ile takip eder. Soyadının Tarhun olduğunu farkeder. Reyhan’a ders çıkışında Hikmet Tarhun’un nesi olduğunu sorar.

Yemin dizisinde öğretmen, Hikmet Tarhun’un verdiği bursla okumuş bir öğrencidir. Okumuş, mimar olmuş ve akademisyen olarak kariyerine devam etmektedir. Reyhan ile öğretmeninin ilişkisi Emir ve Reyhan arasında yeni gerilimlere yol açacaktır. Dizinin hikayesinde değişim zaten dikkatlerden kaçmadı. Cemre ve Cavidan Emir ve Reyhan’a uğraşmaktan vazgeçtiler ve kendi sorunlarıyla başbaşa kaldılar. Cemre delirdi ve Cavidan’ı öldürmenin peşinde.

Cavidan ise Cemre’nin çok tehlikeli olduğunun farkına vardı. Cemre’yi öldürmek için yeni planlar peşinde. Reyhan ve Emir bu kargaşadan sıyrılıp mutlu günler yaşadılar. Ama bu kadar mutluluk çiftimiz için hiçte alışık olmadığımız şeylerdi. Elbette Emir ve Reyhan arasında yeni soru karın çıkması lazımdı. İşte bu yeni sorunlar yumağı reyhan’ın üniversiteye başlaması ile harekete geçti.

tıkla>>> Yemin Dizisi Bölüm Özetleri <<<tıkla

Etiketler: yemin reyhan'ın öğretmeni kim yemin üniversitedeki öğretmen kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL