Yemin Dizisi Reyhan’ın Yerine Kim Gelecek? Yeni Oyuncu Kim?

Yemin Dizisi Reyhan’ın Yerine Kim Gelecek? Yeni Oyuncu Kim?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin Dizisi Reyhan’ın Yerine Kim Gelecek? Yeni Oyuncu Kim? Kanal 7 ekranlarının beğenerek izlenen günlük dizi formatında yayın hayatını sürdüren yapımı Yemin, izleyici kitlesini hızla artırarak yayın yaşamına devam ediyor.

Başrollerini Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin paylaştığı Yemin Dizisini Serkan Mut ile Ayhan Özen ortaklaşa yönetiyor. Karamel Yapım imzasıyla ekranlara gelen Yemin‘in hikayesini ise Nazmiye Yılmaz kaleme alıyor.

Taşrada doğmuş kendi halinde genç ve güzel bir kızın (Reyhan)’ın annesinin ölümünden sonra değişen hayatını konu alıyor. Dayısı gibi sevdiği çok zengin bir adam olan Hikmet Tarhun Erzurum’ yaptığı ziyaret esnasında Reyhan’dan oğlu Emir ile evlenmesini ister. Reyhan başlarda hiç tanımadığı biriyle evliliğe karşı çıksa da, Hikmet beye olan minnet borcu Reyhan’ı Emir ile nikah masasına oturtacaktır.

Emir’in annesi Cavidan ise oğlu için gelin adayı olarak asla bir taşralı kızı istememektedir. Reyhan ve Emir’i ayırmak için elinden geleni yapacaktır. Bir yeminle evlilikte kalmaya mecbur iki gencin sonradan birbirlerini sevmelerini anlatan sürükleyici bir aşk hikayesinin izleyiciyle buluştuğu dizi Yemin hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

 

Yemin’de Reyhan vedası. Sezon arasına giden Yemin dizisinde başrol oyuncusu Özge Yağız (Reyhan) diziden ayrılıyor. Yemin ile sözleşmesi dolan 1997 doğumlu güzel oyuncu Özge Yağız dizi yapımcılarıyla vedalaşıp yollarını ayırdı. Yıldızı hızla yükselen oyuncu, şansını yeni projelerde denemek üzere görüşmeler yapmaya devam ediyor. Bakalım yeni sezonda hangi projede izleyeceğiz güzel oyuncuyu.

Bu arada malum Özge Yağız (Reyhan) dizinin başrol oyuncularından biri, onun diziden ayrılması taşları da yerinden oynatabilir. Dizide zorlu ve riskli bir hamilelik geçiren, doğum esnasında ölebileceği söylenen Reyhan ölerek mi diziden ayrılacak? Yoksa yerine başka bir oyuncu mu geçecek?

tıkla>>> Yemin Dizisi Reyhan Diziden Neden Çıktı? Özge Yağız Hangi Diziye Geçti?

Tüm bunlar Yemin dizisi izleyicisinin merak ettiği konular. Şuan Reyhan’ın diziden ne şekilde ayrılacağı ve yerine hangi oyuncunun geleceği belli değildir. Bilgiler en kısa zamanda gunceldiziprogram.com farkıyla sitemizde olacaktır.

Etiketler: Yemin dizisi reyhanin yerine kim gelecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL