Yemin Dizisi Reytingleri Nasıl, Erken Final mi Yapacak?

Yemin Dizisi Reytingleri Nasıl, Erken Final mi Yapacak?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7 ekranlarında yeni bir günlük dizi başladı. Günlük dizilerde tutunmak pekte kolay olmadığı için Kanal 7’nin yeni dizisi Yemin’in nasıl bir performans göstereceği merak ediliyor. Yemin dizisi 18 Ocak reytingleri nasıl, ilk bölüm ne kadar izlendi, detaylar yazımızda…

Günlük diziler kanallar için çok kazançlı kapılar aralayabiliyor. Çok fazla maliyeti olmayan diziler hem amatör ve genç oyuncular seçildiği hem de uzun olay örgüsü nedeni ile çok fazla maliyetli yapımlar olmuyorlar. Bu anlamda kazançları ise çok fazla olabiliyor. Hafta içi her gün yayınlanan günlük diziler bir hafta boyunca reklam geliri getirebiliyor.

Bu anlamda Yemin dizisinin de reytingleri çok önem arz ediyor. Kanal 7 sizlerinde bildiği gibi hint dizilerinde bir duayen olarak karşımıza çıkıyor. Hint dizi cenneti olarak bilinen Kanal 7 günlük dizileri de sıklıkla ekranlara getiriyor. Özellikle Elif dizisi ile yakalığı başarıyı şimdi Yemin dizisi ile sürdürme peşinde. Tabi Elif dizisindeki reyting kaybını da dikkate alırsak yeni dizinin yayınlanması zorunluluk haline geldi. Peki Yemin dizisi daha ilk bölümünde ve devam eden günlerde ne kadar izlendi, dizi final mi yapacak yoksa devam mı edecek?

Yemin Dizisi İzlendi mi, Reytingleri Nasıl?

Yemin dizisi ilk bölümü ile AB’de 55. ABC1’de 47. Ve Totalde 32. Sırada yer aldı. 18 Ocak reyting sonuçlarını BURADAN takip edebilirsiniz.

Etiketler: yemin dizisi final yemin dizisi izlendi mi yemin dizisi reytingleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL