Yemin Dizisi Suna Kim? Kaç Yaşında Hangi Dizilerde Oynadı

Yemin dizisi Suna terbiyeli ahlaklı aynı zamanda güzel bir kızdır. Fakat Suna doğuştan engelli tekerlekli sandalyede hayatını sürdürmektedir. Yemin dizisi Suna Türkoğlu gerçek adı ne sevgilisi var mı Kaç yaşında gibi soruları yanıtlamak üzere yazımıza başlayalım.

Yemin dizisi Suna emir’in kız kardeşidir. Annesi Sunay doğduğu günden bu yana hiç sevmemiş Hatta onun için bir utanç kaynağı olmuştur. Suna biraz fazla konuşsa cavidan Hanım yani suna’nın annesi hemen onun odasına gitmesini söyleyerek bulunduğu ortamdan uzaklaştırmak istemektedir.

Hikmet bey ise hastalığını öğrendikten sonra iki çocuğu Emir ve sunayı güvenli ellere bırakabilmek için önce oğlu emir’i evlendirmeye karar verir. Emir’in ahlakını ve huyunu çok beğendiği yeğeni reyhanla evlendirecek ve kızı sunayı hayatı boyunca tekerlekli sandalyede idare edebilecek güvenli ellere bırakmış olacaktır.

Yemin dizisi Suna karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sıla Türkoğlu’dur. Sıla Türkoğlu İzmir’de dünyaya gelmiş Ankara üniversitesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Sıla Türkoğlu genç yaşta olmasına rağmen kendini tanıtmaya başarmıştir. Ağlama Anne dizisi ile Alev karakterini canlandıran oyuncu şimdi yemin dizisinde rol almistir. Genç yetenek Sıla Türkoğlu ilerleyen yıllarda daha büyük bütçeli dizilerde yer alacağı gelen haberler arasında. Yemin dizisi Suna karakterini siz nasıl buldunuz?