Yemin Neden Final Yaptı, Neden Bitti? Yeni Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Yemin Neden Final Yaptı, Neden Bitti? Yeni Bölüm Ne Zaman Başlayacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

18 Şubat’ta ilk bölümüyle izleyici karşısına geçen Yemin dizisi yayınlandığı günden bu yana izlenme oranlarını katlayarak bugünlere geldi. Karamel yapımı yeni dizisi yemin Kanal 7 ekranlarının vazgeçilmezi haline geldi. Doğal olarak izleyiciler ise diziden ayrılmak istemiyor, Yemin dizisi bitmesin final yapmasın istiyor.

Yemin dizisi Kanal 7 ekranlarının günlük dizilerinden Hint dizilerinin yanı sıra reytinglerde Zirve yapan ilk 2 dizisi arasına girmeyi başardı. Özge Yağız Gökberk Demirci Can verel Ercan Gürses gibi oyuncuların yer aldığı Yemin dizisinde Reyhan ve Emir’in aşk hikayeleri anlatılıyor.

Ettikleri yemin sonunda Reyhan ve Emir’in evlilikleri sonrasında Emir’in annesinin Reyhan’a yaptığı eziyetler çoğu zaman buna Emir’in de dahil olması karşısında ise saf ve temiz duygularla bu evliliği evet diyen Reyhan’ın acıklı hikayesi senaryolaştırılmıştır.

Yemin dizisi istediği ve beklediği başarıyı kısa zamanda elde etmiş ilk bölümde 1.69 gibi iyi bir reyting ile yola koyulan Yemin dizisi ilerleyen bölümlerde reytinglerini katlayarak zirveye oturmayı başarmıştır.

Yemin dizisi reytingleri ne bakacak olursak; ilk hafta 1.69 reyting oranı ile 32 sıradan 2.80 reyting ile 16 sırada kendine yer edinen Yemin dizisi martın ilk haftasında 12 sıraya yükseldi. 8 Mart Cuma 2019 da 3.41 reyting oranı alan Yemin dizisi, 19 Mart 2019 ise 3.95 reyting oranı ile 7 sıraya yerleşti.

Beklenilenin üzerinde bir performans sergileyen Yemin dizisi her gün kendine yeni izleyiciler ekleyerek kemikleşmeye devam ediyor. Kanal 7’ningünlük dizilerinden reyting rekortmeni olmaya aday Yemin dizisi şu anda 3 milyon izleyiciye sahipken maksimum reytingi 3.99 ile 21 Mart tarihinde almıştır.

daha önce Elif dizisi ve Adını Sen Koy gibi yine kökleşmiş dizilerin senaristliğini üstlenen Nazmiye Yılmaz Şimdi de Yemin dizisi için tüm heyecanı ile gece gündüz çalışıyor. Nazmiye Yılmaz ne kadar çalışıyor olsa da günlük diziler için senaryo yazmsk çok zor. İzleyicinin beklentisini karşılamak için yeni konular bulmak için çabalıyor.

Gelelim Yemin dizisi neden final yapıyor neden bitiyor sorularını yanıtlamaya. Her dizi için belli bir çalışma temposu belli bir çalışma zamanı vardır. Herkes gibi oyuncuların da tatil hakkıdır. Bu yüzden senaryo gereği de oyuncuları bir nebze de olsa rahatlatmak adına ara verilir. Yemin dizisi senaryosu şimdilik beğeni alıyor. Hikaye bu şekilde devam eder başrol oyuncuları ile yollar ayrılmazsa Yemin dizisi uzun yıllar devam eder. 1000 küfürlü bölümleri görecek ve daha neler neler ile karşı karşıya kalacağız.

Yemin dizisi oyuncuların tatili bittiğinde yani yeni sezon başladığında 2019 haziran ayında Yemin dizisi başlayacak yeni bölümlerle izleyici karşısına geçecektir. Yemin dizisi hakkında Siz ne düşünüyorsunuz Yemin dizisi bitmeli mi yoksa sezon finali yapıp yeni sezonda devam etmeli mi?

Etiketler: yemin dizi final mi yapacak yemin dizisi final yemin dizisi neden final yaptı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL