Yemin Oya Kimdir? (Kemal'in İlk Karısı) Hangi Karakter? Gözde Gündüzlü Kaç Yaşında?

Popüler oyuncu Gözde Gündüz, oyuncu kadrosuyla güler yüzle tanıştı. 2. Yemin dizisinde, Kemal'in ilk karısı, Gözde Gunduz Masal'ın annesi olarak Oya izleyiciye girerken izleyicinin beğenisini kazanacaktır. Aslında, Kemal ve Narin sevginizin ortasında bir bomba gibi düşecek, ama seyirci Oya'yı sevecek çünkü o dost canlısı bir karakter.

Yemin Oya Kimdir?

Oya, çocuğu Masal ve kocası Kemal'i büyük bir sıkıntı nedeniyle terk etmek zorunda kaldı. Aslında, Kemal bile Oya'nın neden onları terk ettiğini anlamadı, ama yıllar içinde Kemal'in Oya'ya sevgisi yoktu ve hatta ondan nefret ediyordu; ancak izleyiciler Oya'nın hikayesini duyduğunda, Oya'yı biraz sevecek ve hak edecek, fakat varlığı ne olursa olsun, Oya'nın varlığı Kemal ve Narin'in aşkı için bir engel olacaktır.

Aslında, Kemal önümüzdeki haftalarda Oya ve Kemal arasında kalacak, ama Kemal her zaman Narin'i seçecek çünkü beni bir kez terk eden kadın bir kez daha bırakacak, ama Kemal Oya'nın hikayesini dinlerken, Oya'ya karşı yumuşayacak bir süre için.

Kemal ve Narin, Oya'nın gelişiyle biraz daha birbirlerine bağlanacaklar, bu yüzden önümüzdeki haftalarda Kemal ve Narin'in sevgisini daha yakından göreceğiz, ancak Oya, aynı zamanda Kemal ve kızını Narin'e istiyorum. Bakalım Narin ve Kemal, Oya sınavından sonra birbirlerine aşık olacaklar mı yoksa bakacaklar mı, hatta daha güçlü bağlarla mı bağlanacaklar. Öte yandan, hikaye de var. Tale Narin'i gittikçe daha çok seviyor, ancak annesi Narin’in velayetini almak için başka bir taraftan harekete geçecek. Masal, annesine asla anne demez.

Gözde Gündüzlü kimdir?

Gözde Gündüzlü, 1982 yılında İstanbul'da gözlerini açtı. 2019 yılı itibariyle 37 yaşında olan Gözde Gündüzlü, İzmir Akademisi 35.5'te oyunculuk dersleri aldı. Aynı zamanda Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Oyuncu ve sunum yapan Gözde Gündüzlü, Ender Gündüzlü ile evli olup, 166 cm yüksekliğe ve 50 kg ağırlığa sahiptir. 37 yaşında olmasına rağmen çok formda bir vücuda sahip. 2018 yılında, Gülperi dizisindeki Cemre karakteriyle çok sevilen Gözde Gündüzlü, sunum yapan kişi olarak uzun bir zaman geçirdi.

TGRT Haber programları da TRT 1 Dergisi Gündüzlü’ün yine Emerging Turkey adlı bir program sunduğunu ve çok dikkat çektiğini açıklıyor.

Gözde Gündüzlü ayrıca kendini geliştirmek için hareket etmek istedi ve ilk kez 2002 yılında dizide duyulan en ünlü çocuk dizisi gerçekleşti. Daha sonra, Beni Sev, Sevgi Sevgisi ve Güller Savaşı gibi gösterilere katıldı. İlk oyunculuk sahnesi ve önemli rolü 2017'nin Alija serisinde oldu ve dizi Hayriye'nin karakteriyle çok popülerdi. Gözde Gündüzlü aslında mesleğinin her alanında hem oyunculuk hem de sunum yapmayı çok seviyor ve kendini geliştirmek için sürekli çalışıyor.

Oya Gözde Gündüzlü Röportajı