Yemin Dizisi Reyhan’ı Kim Kaçırdı, Reyhan Kurtulabilecek mi?

Yemin Dizisi Reyhan’ı Kim Kaçırdı, Reyhan Kurtulabilecek mi?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Kanal 7 ekranlarının günlük dizisi yemin 28 şubat perşembe akşamı oldukça entrikalı geçti. Leyla’nın masalı bulması aynı zamanda onun babasından kaçması, Reyhan kaçırılması güne damga vurdu. Peki Reyhan’a kaçıran kim Reyhan’a ne yapacak Reyhan kurtulabilecek mi?

Son bölümde Reyhan evde telefonunu unutmuş ve birinden yardım isteyerek evin hizmetçisinin arayıp konak’ın adresi istemiş, fakat Cavidan telefonu kapatmasını istediği için bir anda telefon yüzüne kapanmıştır. Tekrar yine aramış fakat Cavidan direkt telefonu kapatmıştır.

pusuda bekleyen adamlar ise Reyhan’ın telefon konuşmasının bitmesini beklemiş kiminle konuştuğunu merak etmişlerdir.Reyhan otobüs durağı ve taksi durağı sorsa da evine gidebilecek midir merak konusu olmuştur.

28 Şubat Cuma günü Reyhan’ın yanlış yaptığı düşüncesi ile Emir sürekli ondan özür beklemiş, bir yandan da reyhan’ım haklı olabileceği düşüncesi vicdanın rahat bırakmamaktadır. Bu olayla Emir reyhan’ım gururunu kırmış ve kendinden uzaklaştırmış tır. Reyhan yemini kendinden uzaklaştırmaya başarmış olsa da kendisini bekleyen tehlikelerden habersizdir. Cemre ise evine geri dönmüş ve cavidan’ın sözünde durduğunu görünce oyunun içinde kendisini Buluvermiştir. Bir yandan Cavidan Diğer yandan da Cemre ile bu evlilik birliği bozulmaya kararlıdır.

Leyla ise masalı kaçırmakla suçlanmış ve Kemal’in gözünde en güvenilmez insanlardan birisi haline dönmüştür. Leyla ise kendini temize çıkarmak için masalı bulmak ve Kemal’e getirmek için elinden geleni yapar. En sonunda evine getirir.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL