Yemin Süheyla Neden öldü, Neden Diziden Ayrıldı?

Yemin Süheyla Neden öldü, Neden Diziden Ayrıldı?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin dizisinin son bölümünde bir ayrılık yaşandı. Yemin dizisinde Süheyla karakteri diziden ayrıldı. Peki Süheyla neden öldü, ayrıldı, Tuğçe Ersoy diziden neden ayrıldı?

Yemin dizisinin 29 kasım Cuma günü haftanın finalinde ilginç bir gelişme yaşandı. Dizide Süheyla karakteri Emir’i telefonla aradı. Telefonda Reyhan ve emir’le önemli bir şey konuşacağını söyledi. Süheyla çok önemli dediği bu konuşmanın Reyhan ile Emir’in ayrılması ile ilgili olduğunu söyledi. Tabi hem Emir hem de Reyhan bu duruma çok şaşırdılar.

Süheyla, Emir ve Reyhan ile buluşmak için yola çıkmıştır. “Reyhan’ın sana anlatamadıklarını benden öğreneceksin” diyen Süheyla’yı kötü bir sürpriz bekliyordur. Süheyla köşke gitmiş ve Cemre ile Cavidan’ın aralarında Emir’in suçsuz olduğu ile ilgili konuşmaları duymuştur. Cemre ve Cavidan’ı yerden yere vuran Süheyla kökşten ayrılmış ve her şeyi Emir’e anlatmak için onun buluşmaya gitmiştir.

Yolda emir’i arayan Süheyla onunla çok önemli bir şey konuşacağını, Reyhan ile ayrılığı ile ilgili olduğunu ve Reyhan’ın anlatamadıklarını anlatacağını söylemiştir. Reyhan ile Emir ise konağa yakın bir parkta oturmaktadırlar. Süheyla onlarla buluşmak için yola çıkar.

Süheyla’yı bekleyen kötü bir sürpriz vardır. Süheyla parka gider emir ve Reyhan’ı görür. Onların yanına gitmek için harekete geçtiğinde ise bir araba gelir ve çarpar. Süheyla yere düşmüştür. Emir ve Reyhan hemen Süheylanın yanına giderler. Ancak çok geçtir. Süheyla konuşamadan ölür. Bu kötü ayrılık dizin fanları tarafından da eleştirilerin odağı olmuştur.

Süheyla neden öldü, oyuncu Tuğçe Ersoy diziden neden ayrıldı? Tam her şey çözülecek derken Süheyla’nın ölmesi tüm izleyicileri haliyle kızdırdı. Özellikle dizinin senaristi Nazmiye hanıma karşı bir hayli eleştiri yapıldı. Sürekli kötülerin kazandığı, iyilerin her defasında kaybettiği, tam bir şeyler düzelecekken ya sakat kaldıkları yada öldükleri yönünde bir çok paylaşım yapıldı. Peki Tuğçe Ersoy neden diziden ayrıldı, Süheyla neden öldü?

 

Bunun cevabı aslında hepimizin bildiği bir şey. Dizide bir şeyler ortaya çıkacakken hemen senaryo değişikliği ile bazı karakterler ya öldürülür ya da Hikmet gibi sakat bırakılır. Bu yaşanan gelişmede de aynısı yaşandı. Yan karakter olarak dizide yer alan Süheyla karakteri ve oyuncu Tuğçe Ersoy, senaryo değişikliği nedeni ile diziden ayrıldılar. Tuğçe Ersoy’un performansı iyidi ve severek izlediğimiz bir karakterdi. Oyuncu Tuğçe Ersoy’a yeni projelerinde başarılar dileriz.

tıkla>>> Yemin Dizisi 2-3 Aralık 131. 132. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Etiketler: yemin dizisi süheyla neden öldü yemin dizisi tuğçe ersoy neden ayrıldı yemin süheyla öldü mü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL