Yemin Taci Kim? Gerçek Adı Ne, Hangi Dizide Oynadı?

Yemin Taci Kim? Gerçek Adı Ne, Hangi Dizide Oynadı?

Yazar: Emre Yemin Dizisi (The Promise)

Yemin dizisi her geçen gün izlenme rekorları kırarken oyuncularına bir yenisini ekleyerek seyircinin nabzını yüksek tutmaya çalışıyor. Yemin dizisinde Taci karakteri diziye giriş yaptı. Yemin dizisindeki yeni karakter Taci kimdir?

Daha önce Talaz’ın adamı olarak ekranlarda gördüğümüz Taci Leyla’nın arkasından çevrilen işlere göz yummamış ve Leyla’nın tarafına geçmiştir. Dizide yan karakter olarak o dönemde çok ilgi çekmese de yayınlanan yeni bölümler de Suna ile aralarındaki sıcaklık izleyicinin dikkatini çekmiştir. Daha önce Suna’yı kaza yapmaktan kurtarmış, korkunç bir olayın yaşanmamasına vesile olmuştur. Taci şuanda Kemal’in şoförüdür.

Yemin Taci Kim? Can Çağlar

Taci karakterini canlandıran oyuncu Can Çağlar’dır. Can Çağlar sektörde yeni olan genç bir oyuncudur. Yemin dizisi çağların ilk oyunculuk deneyimi olarak karşımıza çıkmaktadır. performansı ile dikkat çeken Can çağlar’ın gelecek yıllarda iyi projelerde yer alacağını düşünüyoruz. Kendisine Yemin dizisinde başarılar dileriz.

Yemin dizisi ile ilgili tüm ayrıntıları buradan takip edebilirsiniz. Sitemizde Yemin dizisi özetlerini fragmanlarını günlük olarak yayınlamaktayız. Bizi takipte kalın…

Tıkla>>> Yemin Dizisi bölüm Özetleri

Etiketler: Yemin dizisi suna'nın erkek arkadaşı kim Yemin dizisi taci kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL