Yeni Çıkacak Dizi ve Filmler – Yakında Herkesin Konuşacağı Film ve Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Film ve dizi endüstrisi özellikle bu pandemi döneminde büyük önem kazandı. Çünkü büyük korona virüs salgını nedeniyle eve kapanan insanlar genellikle dizi ve film izlemeye sardı. Bütün yayınlanmış dizi ve filmleri bitiren kişiler haliyle yeni çıkacak dizi ve filmler konusunu merakla bekliyor. Peki yeni çıkacak dizi ve filmler nelerdir? İşte çok yakında herkesin konuşacağı film ve diziler…

 

1-    Babylon

Yeni çıkacak dizi ve filmlerin ilk sırasında herkesin merakla beklediği Babylon filmi yer alıyor. Filmin başrolü için yapımcılar tarafından ilk olarak Emma Stone düşünülmüştü ancak değerli oyuncu Emma Stone’un takvimleri çekimler için uymadığı öğrenilince filmin başrolü Margot Robbie’ye verildi. Babylon filminde Margot Robbie’ye eşlik edecek bir diğer başrol ise ünlü ve yakışıklı oyuncu Brad Pitt.

 

2-    Hearth Of Stone

Herkesin merakla beklediği filmlerden biri de Hearth Of Stone filmi. Bu film sevenleri tarafından sabırla bekleniyor ve şimdiden filmin gişelerinin oldukça iyi olacağı düşünülüyor. Hearth Of Stone filminin başrolünü ise alınan bilgilere göre Gal Gadot canlandıracak.

 

3-    HBO Max

yeni çıkacak dizi ve filmler

HBO Max, bir film veya dizi değil bir kanal. HBO Max kanalı henüz ülkemizde bulunmasa da Tom & Jerry, Dune, Matrix 4, Godzilla v King Kong ve diğer merakla beklenen birçok film HBO Max’te yayınlanacak. Aslında bu bir sürpriz değil. Asıl sürpriz olan bu filmlerin vizyona girdiği andan itibaren HBO Max’te yayınlanacak olmaları. Bu sayede insanlar cüzi bir ücretle sinemaya gitmeden HBO Max kanalından bu film ve dizileri izleyebilecekler.

 

4-    Nockumentary

yeni çıkacak dizi ve filmler

Black Mirror dizisinin yaratıcısı olarak bilinen Charlie Booker, bu günlerde sosyal medyanın dilinden düşmüyor. Bu durumun nedeni ünlü yaratıcı Charlie Booker’ın 2020 yılını konu alan ve 2020 yılında yaşanan olayları anlatan bir sahte belgesel çekecek olması. Nockumentary isimli belgesel tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınını konu alıyor. Bu süreçte devletlerin ve insanların yaşadığı sıkıntıları anlatıyor. Nockumentary isimli sahte belgeselin başrolü için henüz belli olmasa da Hugh Grant düşünülüyor. Bu arada Nockumentary isimli belgesel bir Netflix yapımı.

 

Etiketler: yeni çıkacak film ve diziler Yeni Çıkan Diziler yeni çıkan filmler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL