Zengin ve Yoksul Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri!

Zengin ve Yoksul Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Daha önce Ufak Tefek Cinayetler dizisini yöneten Deniz Yorulmazer’in yöneteceği yeni dizi Zengin ve Yoksul unn bilgisi ajanslara düştü. Zengin ve Yoksul dizisinin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş şekillenmeye başlıyor. Zengin ve Yoksul dizisinin Daha önce ismi yoksul akraba idi. Yeni adı Zengin ve Yoksul dizisi oyuncu kadrosunun sizlerle paylaşacağız

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Zengin ve Yoksul un çalışmaları başladı. Dizinin  yönetmen koltuğunda daha önce Ali Bilgin ile UFC’i yöneten Deniz Yorulmazer oturuyor. Dizinin cast çalışmalarının titizlikle devam ettiği kulislerde konuşuluyor.

Zengin ve fakir iki farklı ailenin etkileyici öykülerini ekrana taşıyacak olan dizide Binnur Kaya, iki kızı olan ve hayatın zorluklarıyla kavrulmuş Berrin rolüne hayat verecek.

Son olarak ‘Muhteşem İkili’ dizisi ile izleyiciyle buluşan Eren Hacısalihoğlu, NTC Medya’nın Zengin ve Yoksul kod adlı yeni dizisinin kadrosuna dahil oldu. Hacısalihoğlu, önümüzdeki günlerde çekimlerine başlanacak olan dizide Aziz isimli bir avukatı canlandıracak.

Zengin ve Yoksul Oyuncu Kadrosu

Gökhan Alkan (Karan) Kimdir?


1987 İstanbul doğumludur. 188 cm boyunda olan yakışıklı oyuncu aslında Otomotiv Teknolojileri Öğretmenliği Lisans ve Dış Ticaret – Pazarlama ön lisans eğitimi almıştır. Eğitim yıllarında oyunculuğa merak salmış ve kendisini tiyatro, dizi ve sinema üzerine geliştirmiştir. Zengin ve Yoksul dizisinde esrarengiz Karan karakterine hayat verecektir. İntikam için gelen Karan’ın hayatından ki sırlar zamanla ortaya çıkacaktır.

Eren Hacısalihoğlu ( Avukat Aziz )

1986 doğumludur. 180 cm boyunda olan oyuncu Trabzon’da doğmuştur. Dizi sektörüne ilk kez Mavi Kelebekler isimli dizi ile giriş yapmıştır. Sonrasında ise dizi ve film teklifleri gelmeye başladı. Zengin ve Yoksul isimli dizide Avukat Aziz karakterini canlandırmaktadır.

Binnur Kaya (Berrin Taştan)

Binnur Kaya dizide Berrin’i canlandırmaktadır. Berrin ise kuzeni Meral’i kıskanmaktadır. Meral zengin bir aile olan Erdemliler’e gelin gitmiştir. Meral’in yaşantısı Berrin’i günden güne kıskandırmakta ve kızlarının da Meral gibi zengin bir koca bulup evlenmelerini istemektedir.

Gülcan Arslan (Nihal)

Osman Sonant (Yavuz Erdemli)

Damla Colbay (Aysel)

Sacide Taşaner (Nefise Erdemli)

Tuna Orhan (Veli Taştan) Kimdir?

Etiketler: yoksul akraba kadrosu yoksul akraba oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL