Yeni Diziler Nelerdir Hangi Diziler Başlayacak?

Yeni Diziler Nelerdir Hangi Diziler Başlayacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yeni diziler nelerdir ve Hangi diziler başlayacak? Bilindiği üzere televizyonlar çok sık olmak üzere yeni diziler sunuyor. Bazı diziler çok seviliyor ve reytingleri yüksek olduğundan uzun yıllar devam edebiliyor. Ancak bazı diziler şanslı olmayabilir. Reytingi yüksek olmayanlar ne yazık ki onuncu bölümü bile görmeden yayın hayatını bitirebiliyor. Önce ki dönemlerde çok fazla dizi olmadığından tüm diziler izleniyordu ve haliyle daha fazla yayınlanıyordu. Ancak günümüzde neredeyse her dizi topun ucunda. Diziler artık yüksek maliyetlere çekildiğinden kara geçebilmek için çok iyi reytingler alması gerekiyor. Peki bu sezonda yeni diziler nelerdir ve Hangi diziler başlayacak? Sizler için bu konuyu detaylarıyla aktardık. İşte cevaplar…

Sol Yanım

Star TV ekranlarında başlayacak olan Sol Yanım dizisi için umutlar şimdiden çok yüksek. Özge Yağız, Cemre Baysel, Defne Samyeli, Tolga Mendi, Cansel Elçin gibi isimlerin başrollerini paylaşacağı Sol Yanım dizisinin yapımcılığını BKM yapıyor. İsmine aşına olduğumuz Melis Civelek ise dizinin senaristi olarak görünüyor. Dizinin konusu Serra ve Selim karakterlerinin aşkını ve başından geçecek entrikaları konu alıyor.

Akıncı

2021 yılında ATV ekranlarında yayınlanması beklenen dizinin oyuncu kadrosunu oldukça yetenekli isimler oluşturuyor. NTC Medya’nın yapımcısı olduğu dizinin oyuncu kadrosu ise şu şekilde: Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan ve Deren Talu… dizinin reytinglerinin şimdiden oldukça iyi olması bekleniyor.

Sadakatsiz

9 Ekim itibariyle yayın hayatına başlamış olan dizi adeta Türkiye gündemine bomba gibi düşmüş durumda. Sosyal medyada dizi ile ilgili atılan gönderilere rastlamak mümkün. Dizinin uzun bir süre daha devam etmesi bekleniyor. Konusu ise şu şekilde: Başarılı bir doktor olan Asya, Volkan ile evlidir ve bu evlilikten dünyaya gelmiş bir oğulları vardır. Kocasının atkısında sarı bir saç teli bulmasıyla dünyası başına yıkılan Asya, kocasının kendini aldattığından oldukça emindir. İzleri takip ederek kocasının Derin ile 2 yıllık bir ilişkisi olduğunu öğrenir ve intikam planları yapmaya başlar…

Çocukluk

Yeni diziler nelerdir sorusunun son cevabı ise Çocukluk dizisi. Çocukluk dizisi kısa süre önce FOX TV’de yayınlanmaya başladı bile. İyi reytinglere sahip olan dizinin beklenen reytinglere sahip olmadığı şimdiden söylenmeye başladı. Çocukluk dizisinde en dikkat çeken oyuncu ise Behzat komiser karakteri ile hafızalara kazınmış Erdal Beşikçioğlu. Beşikçioğlu’na çocuk oyuncular Beren Gökyıldız, Kübra Süzgün, Nilay Yeral, Derinsi Akkuş ve genç oyuncu Burcu Özberk eşlik ediyor. Dizinin yayın tarihi uzun olacak gibi görünüyor çünkü şimdiden geniş bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmış durumda.

 

Etiketler: hangi diziler başlayacak yeni diziler yeni sezon dizileri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL