Yeni Gelin 3. Yeni Sezon Devam Edecek Mi? Final Mi Yapacak?

Yeni Gelin 3. Yeni Sezon Devam Edecek Mi? Final Mi Yapacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Cumartesi akşamları ekrana gelen Yeni Gelin dizisi 3. sezon onayı alan şanslı projeler arasına girebilecek mi? Yayınlandığı günden itibaren izleyici kitlesini kaybetmeden ekran serüvenini sürdüren Yeni Gelin 3. yeni sezon devam edecek mi? Yoksa dizi 2. sezonu finalle mi sonlandıracak? İşte ayrıntılar…

Show TV’nin tutan bir kaç dizisinden sadece biri olan Yeni Gelin oyuncu kadrosu ve eğlendiren konusuyla izleyenleri ekrana kilitlemeyi başarıyor. Dizi aynı gün aynı saatte diğer kanallarda yayınlanan dizilerden konusu itibariyle ayrılıyor. Bol kahkahalı ve keyifli dakikalar yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Yeni Gelin 3. sezon onayı almayı başardı.

Kadrosunda Jessica May, Tolga Mendi, Mustafa Avkıran, Dağhan Güleç, Sema Keçik, Lale Başar ve Renan Belik gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı dizi 2. sezon da başarısını sürdürdü. Dizi için özel olarak seçilen başrol oyuncu Jessica May kısa sürede izleyicilerin kalbine taht kurmayı başardı.

Her bölüm farklı heyecanların ve maceraların yaşandığı dizide yabancı bir kızın Adana’nın en köklü aşiretine gelin gitmesiyle başlayan trajikomik hikayesi izleyenlere aktarılıyor. Dizinin bütün oyuncuları dizi için özel olarak seçilmiş ve rollerini başarıyla yerine getiriyor.

Show TV bu yıl dizi konusunda hayal kırıklıklarıyla dolu bir dönem geçirdi. Çukur ve Yeni Gelin dizileri dışında ekrana getirdiği hemen hemen hiç bir projesi ne yazık ki tutmadı. Son olarak büyük umutlarla ekrana getirdiği Servet dizisi de 4. bölümü ile final yaparak ekranlara veda etti. Bu yüzden Show TV, Yeni Gelin dizisinin hiç düşünmeden 3. sezon ekrana getirmek üzere yapım şirketiyle anlaşma imzaladı.

Yeni Gelin 2018-2019 sezonunda devam edecek mi, yeni sezonda var mı yok mu sorularına yanıt arayan vatandaşlara güzel haberi böylece verelim Yeni Gelin 3. yeni sezon yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek.

Dizinin son haftalarda aldığı reyting oranları şöyle;

Yeni Gelin 28 nisan 47. bölüm reyting oranlar: 4,95 2. sırada

Yeni Gelin 21 nisan 46. bölüm reyting oranları : 5.27 2. sırada

Yeni Gelin 14 nisan 45. bölüm reyting oranı : 5.60 2. sırada

Show TV’nin yeni sezon için garantilediği dizisi Yeni Gelin, oyuncu kadrosunu genişleterek, yeni heyecanlarla 2018-2019 sezonunda yayın hayatına devam edecek.

Fakat Yeni Gelin dizisinde yeni sezonda sevilen bir karakterin veda edeceği biliniyor. Sizin favoriniz kim sizce diziden kim çıkacak?

Etiketler: yeni gelin 2018-209 sezonunda var mı yok mu yeni gelin 3. sezon devam edecek mi yeni gelin yeni sezonda devam edecek mi


Yorumlar

  • Anonymous

    Yeni gelin başlı cakmı

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL