Yeni Gelin Asude Kimdir? Gerçek Adı? Rol Aldığı Dizileri?

Yeni Gelin Asude Kimdir? Gerçek Adı? Rol Aldığı Dizileri?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarının komedi dizisi Yeni Gelin her cumartesi saat 20.00’de izleyici ile buluşuyor. Son bölümde Hazar ve Bella büyük bir tehlike atlatmıştır. Ancak Hazar olanları hatırlamamaktadır. Bu durum işleri iyice kötüleştirmiş, Bella evi terk etmiştir. Bella tek başına dağın başındadır. Üstelik Kamil ve Kamilla da Bella’yı bulmak için peşinden gitmiştir.

Başrollerinde Jesicca May, Tolga Mendi, Mustafa Avkıran ve Dağhan Külegeç gibi isimlerin bulunduğu Yeni Gelin fragmanında Kamil Kalender Ağa’yı kurtarmak için yanında bir bayan ile gelir ve Kalender Ağa’yı kurtarır. Bu duruma en çok sevinen Kalender Ağa olmuştur. Fakat Kalender Ağa’nın eşleri bu duruma pek sevinmeyeceklerdir.

Yeni Gelin Asude (Arzu Yanardağ) Kimdir?

Arzu Yanardağ 1977 yılında İstanbul’da doğdu. Annesi hemşire babası tiyatro sanatçısıdır. Küçük yaşlardan itibaren televizyon hayatını seven oyuncu lise sonrası ünlü bir mankenlik ajansı ile anlaşmıştır. 1.68 boyunda 54 kg ağırlığında olan oyuncu açık mavi göz rengine sahiptir. Başak burcudur.

Bir dönem Mustafa Altıoklar ile ilişkisi olmuştur. 2006 yılında reklamcı Ali Sertel ile evlendi ve sonrasında boşandı. Arzu Yanardağ 2008 yılında sevgilisi Serhat Türkan ile evlenmiş ve soy ismini de Arzu Yanardağ Türkan olarak değiştirmiştir. Ancak 2010 yılında boşanma davası açmış ve 2011 yılında boşanmıştır.

Yeni Gelin Asude ( Arzu Yanardağ) Rol Aldığı Diziler?

Arzu Yanardağ, 1997 yılında ajans çalışmalarına devam ederken bir taraftan da Kanal D ekranlarında yayınlanan Unutabilsem dizisinde başrol oynadı. Asansör isimli filmde de rol alan oyuncu, 2000 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi’ide oyunculuk dersleri aldı ve birkaç tiyatro oyununda oynadı.

Arzu Yanardağ 2008 yılında Umut Adası filminde rol aldı. Dün Gece Rüya Gördüm adlı filmde de oynadı. Arzu Yanardağ 2015 yılında Olur İnşallah adlı sinema filminde de rol almıştır. Arzu Yanardağ ayrıca Aile Bilgileri, Dedemi Evlendirirken, Oyun Bitti, Ozonlar Yaylası, Aşkına Eşkıya, Hoşgeldin Hayat, Tatil Aşkları, Bir Salkım Üzüm, Kalp Ağrısı, Kalpaçino, Komik Bir Aşk Hikayesi, Aşk Ağlatır, Gölgedekiler, Küçük Gelin

Arzu Yanardağ Unutabilsem Dizisi Videosu!

Etiketler: yeni gelin asude gerçek adı yeni gelin asude kimdir yeni gelin asude oynadığı diziler yeni gelin asude sevgilisi


Yorumlar

  • Hatice

    Enterasan

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL