Yeni Gelin Esmeralda Kim? Bella’nın Arkadaşı Esmeralda Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yeni Gelin Esmeralda Kim? Bella’nın Arkadaşı Esmeralda Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Yeni Gelin kaldığı yerden heyecanla devam ederken diziye yeni karakterlerde dahil olmaya devam ediyor. Dizide daha önce Asude karakteri girmiş ve Kalender Ağa kendisine aşık olmuştu. Diziden Asude gittikten sonra yeni bir karakter daha diziye dahil oluyor. Dizide Bella’nın arkadaşı olan Esmeralda merak konusu oldu. Peki Esmeralda karakterini kim canlandırıyor? Bella’nın arkadaşı olan Esmeralda’nın yaşı, boyu ve sevgilisi hakkında tüm bilgiler yazımızda.

Yeni Gelin Esmeralda ( Eda Kandulu) Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yeni Gelin dizisine dahil olan karakterimiz Esmeralda’nın gerçek adı Eda Kandulu’dur. 1988 doğumlu oyuncu Kıbrıs Lefkoşalı’dır. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Eda Kandulu, balık burcudur. Eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Rekreasyon Yönetmenliği’nde bitirdi. Turizm alanında master yapmıştır. 1.68 boyunda 55 kg ağırlığında olan oyuncu güzelliği ile dikkat çekmektedir. Oyuncunun aslı mesleği ise fotomodelliktir. Oyuncu Burak Sarımola’da Kamera Önü Oyunculuk eğitimleri almaktadır.

Eda Kandulu, ilk olarak Nezire isimli orta metraj kısa bir filmde rol aldı. Kıbrıs’ta çekilen film yaklaşık 1 ay sürdü. Film 1964 yılında Kıbrıs’ta geçen savaşı ve yaşanan aşkları anlatıyor. Eda Kandulu Nezire filminde öğretmen Emel karakterini canlandırmıştır. Oyuncu kariyerine fotomodel olarak başlasa da Bahadır Tatlıöz’ün Mahşer adlı klibinde yer almıştır.  Hayallerinde Arkeolog olmak isteyen oyuncu bir gün Mısır’a gitmek istiyor. Oyuncunun dram ya da komedi gibi seçeneklerinin olmadığını ve her rolde oynamayı hedeflemesi gerektiğini söylüyor. Oyuncu en büyük hayallerinden biri olan Muhteşem Yüzyıl Kösem’de rol almıştır. Oyuncunun sevgilisi hakkında bir bilgi bulunmuyor. Oyuncuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

[pembetext]Yeni Gelin İskender Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Yeni Gelin son bölümde Bozoklar Antalya’dan sonra eve dönüş yaparlar. Bella ise konaktan kurtulduğunu düşünürken her seferinde konağa geri dönmektedir. Hazar babasına konakta kalmak istemediğini söyleyince Kalender Ağa ise oğulları arasında ağalık yarışı düzenler. Bu yarışta Kağan ve Gökhan favori iken Hazar hiç birşeydir. Diğer taraftan annelerde bu yarışa hazırdır. Yarışı kimin kazanacağı merak konusu iken konağı İskender’ler basar ve konaktakiler yeni bir plan peşindedir.

Yeni Gelin Eda Kandulu Videosu!

Etiketler: yeni gelin esmeralda boyu yeni gelin esmeralda gerçek adı yeni gelin esmeralda oynadığı diziler yeni gelin esmeralda sevgilisi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL