Yeni Gelin İskender Kim? İskender Bozok Kimdir? Yaşı, Boyu

Yeni Gelin İskender Kim? İskender Bozok Kimdir? Yaşı, Boyu

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Yeni Gelin Cumartesi günü ekranlara gelmeye devam ediyor. Diziye son olarak Asude karakterini canlandıran Arzu Yanardağ dahil olmuş ve ayrılmıştı. Yeni Gelin’de daha önce de adı geçen Kalender Ağa’nın kardeşi İskender nihayet diziye dahil olacak. Dizide İskender Ağa’yı canlandıracak olan oyuncu ise Toygan Avanoğlu olacak. Peki Toygan Avanoğlu kimdir? Tanıyalım.

Yeni Gelin İskender ( Toygan Avanoğlu) Kimdir? Yaşı, Boyu

Toygan Avanoğlu, 1979 yılında İzmir’de dünyaya gelen oyuncu 1.89 boyunda, 89 kg ağırlığındadır. Terazi burcu olan oyuncu kahverengi gözlüdür. İlk okul ve lise yıllarını İzmir’de geçiren oyuncu oyunculuğa karar verince İstanbul’a taşınmıştır. Oyunculuğa dizi ve sinema ile başlayan başarılı isim zamanla kendini geliştirmiş aranan isimlerden olmuştur. Yeni Gelin dizisine farklı bir hava katacak oyuncunun performansı ise merak konusudur. Oyuncunun kariyeri hakkında tüm bilgileri ise yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Toygan Avanoğlu, kariyerine ilk olarak sinema filmi ile başlamıştır. 2009 yılında Ziya Kürküt, Deniz Coşkun, Aslıhan Gürbüz, Ahmet Çakar, Esra Erol, Gökhan Yıkılkan, Zerrin Özer, Metin Uca, Vatan Şaşmaz, Orhan Aydın, Ceren Benderlioğlu’nun rol aldığı Kanal-İ-zasyon filminde rol almıştır. Oyuncu sinema filmi deneyiminden sonra ilk dizisi Düşman Kardeşler oldu. Dizide Kaan Urgancıoğlu, Murat Eken, Hande Subaşı, Burcu Biricik, Oya Aydoğan, Tarık Papuççuoğlu, Pınar Dikici, Erkan Sever, Eser Eyüp oğlu gibi isimler yer almıştır. Dizi Trakya’da yaşanan inadına aşk hikayelerini komedi tarzında anlatıyor.

[pembetext]Yeni Gelin Asude Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Toygan Avanoğlu, 2014 yılında Güzel Köylü dizisinde rol almış ve Bünyamin karakterini canlandırmıştır. Dizide Gizem Karaca, Berk Cankat, Mehmet Ali Nuroğlu, Ahmet Mümtaz Taylan, Zeerin Sümer, Erkan Sever, Simge Selçuk, Özlem Tokaslan gibi isimler yer almıştır. Güzel Köylü dizisi İstanbul’dan kaçan bir genç kız ile köyde babasının istediği kıza nikah masasında hayır diyen genç delikanlının bir birlerine olan aşkını anlatıyor.  2015 yılında Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Hanım Köylü’de Yusuf Çim, Gülsim Ali, Mehmet Özgür, Aylin Kabasakal gibi isimlerle birlikte rol almış ve Koptagel karakterini canlandırmıştır. Dizi bir köyde geçen olayları romantik komedi tarzında anlatıyor.

[mavitext]Yüz Yüze Dizisi Bitti mi? Ne Zaman Başlayacak? Tıklayınız![/mavitext]

Toygan Avanoğlu Hanım Köylü Videosu!

Etiketler: yeni gelin iskender ağa yeni gelin iskender boyu yaşı yeni gelin iskender kim yeni gelin iskender kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL