Yeni Gelin Kalender Ağa Nerede? Neden Yok? Diziden Ayrıldı Mı?

Yeni Gelin Kalender Ağa Nerede? Neden Yok? Diziden Ayrıldı Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yeni Gelin dizisinde yine heyecan dolu bir bölüm izleyenleri bekliyor. Kahkahaların havada uçuştuğu Yen’i bölümde izleyenlerin dikkatini Kalender Ağanın olmaması çekti. Dizinin ana kahramanı Ve en renkli isimlerinden biri olan Kalender ağa nerede? Neden Yok? Diziden Ayrıldı mı?

Dizinin son bölümünde Kalender Ağa  sırla birlikte ortadan kayboldu. Kalender ağanın Yeni bölüm fragmanlarında olmaması izleyenleri meraklandırmıştı fakat dizinin yayınlanan 49. bölümünde Kalender ağanın hiç yer almaması izleyenleri  araştırmaya sevk etti. Kalender ağa neden Yok? Diziden neden Ayrıldı?

Kalender Ağanın dizinin sezon finalinde sakladığı sırla birlikte ortaya çıkacağı bu süre zarfında dizide yer almayacağı açıklandı. Fakat izleyicinin tepkisine göre senaryoda değişiklik olabilir.

Kalendar ağasız bir bölümde neler yaşanacak? Bozok konağının erkekleri eşlerine ders vermek için evi terk etmiş, Baran’ın konağında küçük bir tatil kaçamağına çıkmıştır.

Bu sırada Bozok konağı kadınları ise onları çok başka bir yerde bilmekte ve geri getirmenin yollarını ararlar. Herkes sevdiğini döndürmek, kendini affettirmek için çeşitli planlar Ve oyunlara başvurunca Baraj n da onlardan cesaret alarak Şirin’i can evinden vuracağı bir plan yapar fakat planı kendisine döner. Kadınların oyunu ortaya çıkmıştır bundan sonra adları yalancı çobana dönen Bozok gelinlerini zor anlar beklemektedir.
Tecrübeli oyuncu 1963 yılında Gaziantep’te Dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarında almıştır. Aynı üniversitede yüksek lisansını yaptıktan sonra profesyonel oyunculuğa başlamıştır. Ekranların tanınan isimlerinden biri olan usta oyuncu Kınalı Kar, Ezo Gelin, Kaçak ve Kuzey Güney gibi birçok dizide rol almıştır.

Son olarak 2015 yılında Filinta Bin Yılın Şafağında isimli dizide Davut Paşa karakterine hayat vermiştir. Komedi alanında ilk oyunculuk performansını Yen’i Gelin dizisinde izlediğimiz oyuncu herkes tarafından büyük beğeni topladı.

Kalender ağanın dizide olmaması sizce dizinin gidişatını nasıl etkiledi? Kalender ağa diziye tekrar dönmeli mi?

Etiketler: Yeni gelin kalender ağa Diziden ayrıldı mı Yeni gelin kalender ağa neden yok Yeni gelin kalender ağa nerede


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL