Yeni Gelin Neden Bitti? Neden Final Yaptı? Finalde Yaşananlar

Yeni Gelin Neden Bitti? Neden Final Yaptı? Finalde Yaşananlar

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Başrollerindeki Jessica May (Bella), Tolga Mendi (Hazar), Mustafa Avkıran (Kalender), Sema Keçik (Möhteber Duran), Zeynep Kankonde, Esin Gündoğdu, Murat Kocacık, Yonca Cevher Şahinbaş (Asiye), Lale Başar (Kamilla), Renan Bilek (Kamil) gibi oyuncularla 3 sezondur 64 bölümü geride bıraktı. Peki Yeni Gelin neden bitti? Yeni Gelin neden erken final yaptı? Yeni  Gelin neden erken bitti?

Yeni Gelin final günü neler oldu? Yeni gelin finalde neler yaşandı diye bir bakacak olursak; Hazal bebeğin heyecanı tüm konaktakileri sarmış ve bella’ya gelen bir sancıyla bütün konak heyecanlanmıştır. Şuan için herhangi bi durum yoktur. Ama Bella konaktaki sınavların şiddetini arttırmış ve dedelik, nenelik, yengelik, amcalık, babalık sınavındakileri ağır sorumluluklar altına sokmuş, kimsenin gözünün yaşına bakmaz.

Şirin de başka bir sınavın eşiğinde uzun süredir kurduğu hayalin eşiğinde beklemektedir. Sonunda hayallerine ramak kalmıştır. Peki bu sınavı kazanabilecek midir?  Heyecandan her şeyi karıştırmazsa hayallerine kavuşmasına çok az kalmıştır. Bella da, biricik kızına kavuşmaya çok yaklaşmış, artık hayalini kurduğu bir aile olacaktır.Yeni Gelin Final gününde bir bir mutluluğa doğru yelken açılmaktadır.

Nazgül, kendini Kağan’a göstermek için içindeki canavarla savaşmakta, kumaların hepsi entrikalarına devam etmektedir. Sonunda Bozoklar ailecek hak ettikleri mutlu sona doğru emin adımlarla yürümektedirler. Yeni Gelin finali herkesin hayalindeki gibi mi olacaktır?

Kalender uzun süredir halay ettiği mutlu aile tablosuna kavuşabilecek midir? Yeni gelinimiz 24 Kasım final gününde yıllarca mücadelesini verdiği mutluluğu yakalayabilecek midir? Yeni gelinin aşkını yaşamak için geldiği, uğruna tasını tarağını toplayıp başlattığı koca evinde bu hikâye nasıl bitecektir?

Yeni Gelin düşük reting sonunda düşen gelirlerin etkisi ile dizi radikal bir kararla erken final yapıyor. Düşen reytingler doğal olarak reklam gelirlerine yansıdı bu da oyuncuların ücretlerine yansımaması için zararın neresinden dönersek kardır düşüncesi ile Show tv  Yeni Gelin dizisine final yaptırdı.

Etiketler: yeni gelin neden bitti yeni gelin neden erken final yapıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL