Yeni Hayat Dizisinden Büyük Başarı! Dünya Listesine Girdi

Yeni Hayat Dizisinden Büyük Başarı! Dünya Listesine Girdi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D’de yayınlanan Yeni Hayat dizisi Eylül ayında sosyal medyada en çok konuşulan yapımlar listesine girdi. Dünya sıralamasında listeyi girmeyi başaran dizi kanalın ve yapımcısının yüzünü güldürdü.

Yeni Hayat Dizisinden Büyük Başarı!

Eylül ayında tüm dünyada sosyal medyada en çok konuşulan yapımlar arasında listeye adını yazdıran Yeni Hayat dizisi büyük bir başarıya imza attı. İsviçre imzalı The Wit şirketi tarafından hazırlana liste tüm dünyada yayınlanan eğlence içeriklerinden oluşuyor.

Listede dizi ve programlar yer alıyor. 5 Ekim tarihli instagram verilerine göre hazırlanan listede en fazla takipçi kazanan ve en çok etkileşim alan ilk on format yer alıyor. Yeni Hayat da, listede yer alan yapımlar arasına girdi. Peki listeyi hazırlayan The Wit kimdir?

The Wit Firması Kimdir, Ne Yapar?

The wit şirketi resmi internet sitesinde dünyanın her yerindeki yapımcılara, yayıncılara, distribütörlere, reklamcılara en iyi tv ve dijital içerik, programlar ve geliştirme aşamasındaki projeler hakkında en son güncel verileri sunmaktadır.  Şirketin merkezi İsviçre’nin Petit Lancy şehrindedir.

Firma ücretli bir üyeliğe sahiptir. Üyelerine TV ve dijital trendler, günlük haber bültenleri, tescilli veritabanı erişimi, özelleştirilmiş raporlar, küresel içerik keşif ve programları izleme gibi bir çok alanda hizmet vermektedir.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL