Yeniçeri Ağacı Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Yeniçeri Ağacı Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son dönemlerde tarihi ve askeri diziler revaçta. Bu dizilere yeni bir dizi daha ekleneceğe benziyor. Geçen seneden itibaren ülkemizde faaliyet gösteren Los Angeles merkezli Karga Seven Pictures’in üstlendiği dizinin ismi Yeniçeri Ağacı oldu. Osmanlı dönemini anlatacak dizi İngiliz yazar Jason Googwin’in The Janissary Tree adlı kitabından esinlenerek çekilecek.

Karga Seven’in dört kitaplık serinin yayın haklarını satın aldığı ve diziyi ingilizce olarak çekeceği öğrenildi. Kitap 1830’lu yıllarda İstanbul’da hadım edilmiş bir casus olna Yaşid’in hikayesini konu alıyor. Dizinin Türkiye’de İngilizce olarak çekilmesinin türünün ilk örneği olacağını ifade eden Karga Seven kurucu ortağı Emre Şahin oyuncu kadrosunun ise hem türk hem de yabancılardan oluşacağını belirtiyor.

Türkiye’de çekim maliyetlerinin düşük olduğunu belirten Şahin, yüksek kalitede bir dizi çekmenin yapım şirketinin tanınması açısından da iyi olacağını belirtiyor. Karga Seven daha önce uluslar arası işler yapmış Husting Hitler ve Booze Traveler isimli projeleri yapmıştı.

[mavitext]Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi Oyuncuları? Tıklayınız![/mavitext]

Yeniçeri Ağacı Oyuncu Kadrosu!

Yeniçeri Ağacı dizisinde oyuncu kadrosu hem türk hem yabancılardan oluşacak. Oyuncu kadrosu netleşmeyen dizinin ne zaman yayına gireceği de belli olmadı. Ancak biz böyle bir diziye uygun olan bir kaç oyuncu düşünüyoruz. Bunlardan bir taneside Star Tv ekranlarında yayınlanan dizi Söz’de Yavuz karakterini canlandıran oyuncu Tolga Sarıtaş’tır. Sizler hangi oyuncuların Osmanlı dizisi olduğunu düşünerek, bu dizide rol almasını isterdiniz. Bu konudaki düşüncelerinizi sayfanın alt kısmında bulunan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Dizi ile ilgili cast çalışmaları devam ediyor.

Tolga Sarıtaş Kimdir?

1991 doğumlu oyuncu 1.76 boyundadır. Oyunculuğa çocuk yaşalardan itibaren ilgili olan oyuncu Sen Gitme, Arka Sokaklar ve  Öyle Geçer Zaman ki adlı dizilerde rol aldı. Söz dizisindeki performansı ile kendini kanıtladı. Oyuncunun Söz dizisindeki rolü biterse Yeniçeri Ağacı dizisinde rol alabileceğini düşünüyoruz.

Yeniçeri Ağacı Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: yeniçeri ağacı dizisi oyuncuları yeniçeri ağacı konusu yeniçeri ağacı nasıl bir dizi yeniçeri ağacı oyuncu kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL