Yıllar Sonra Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Ve Yayın Tarihi

Yıllar Sonra Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu Ve Yayın Tarihi

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Atv yeni sezonda ekrana getirmeye hazırlandığı diziler arasına bir yenisini daha ekledi. Bu sene dizi sektöründe önemli bir başarı yakalayan ATV, bu başarısını sürekli kılmak için oldukça titiz ve özenli davranıyor. Sezonda gösterdiği başarıyı ne yazık ki yaz dizilerinde gösteremeyen kanal, Yıllar Sonra dizisiyle sezona iddialı bir giriş yapacak. İşte Yıllar Sonra dizisi oyuncu kadrosu ve konusu…

Yıllar Sonra oyuncuları ve dizinin konusu hakkında detaylar netleşmeye başladı. Süreç Film’in tarafından hazırlanan ve senaryosunu Eren Gök’ün kaleme aldığı Yıllar Sonra dizisinin yönetmen koltuğunda Feride Kaytan yer alıyor. Cast çalışmaları tüm hızıyla devam eden dizinin ismi Yıllar Sonra olarak belirlense de son dakika değişikliği yaşanabilir.

Yıllar Sonra dizisinin çekimleri Ağustos ayının son haftasında başlayacak ve Eylül ayında ekrana gelmesi bekleniyor. Dizi tecrübeli ve kaliteli bir ekibin elinden çıkacak. Hazırlıklar son sürat devam ederken cast çalışmaları için ayrı bir özen gösteriliyor. Kadroda hem tecrübeli hem de ekranlarda daha önce görmediğimiz yeni yüzleri izleyeceğiz.

Usta oyuncular ve genç yeteneklerin meç edildiği ve konusu itibariyle dram ağırlıklı olması beklenen dizi Atv ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Atv’nin yeni sezonda en iddiaları dizileri arasına girmek için gün sayan Yıllar Sonra dizisiyle ilgili detaylar gelmeye başladıkça haberimizde yer alacak.

Yıllar Sonra dizisine imza atan Süreç Film daha önce bir  başarılı yapımı izleyiciyle buluşturmuş ve tam not almayı başarmıştı. Yeni Gelin Show Tv’de ekranlarında yaın hayatına devam eden Süreç Film yapımlarından biri. Ayrıca yine Süreç Film’in Show Tv için hazırladığı bir diğer yeni dizisi ise Meleklerin Aşkı.

Yıllar Sonra oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili detayları sizlerle paylaşamaya devam edeceğiz. 

Etiketler: yıllar sonra dizisi konusu ve karakterleri yıllar sonra dizisi oyuncu kadrosu yıllar sonra oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL