Youtuber Arif Gökçek Kimdir, Neden Arkadışını Öldürdü?

Youtuber Arif Gökçek Kimdir, Neden Arkadışını Öldürdü?

Yazar: Emre Gündem Haberleri

Türkiye dehşet bir haberle dehşete kapıldı. Ünlü youtuber Arif Gökçek arkadaşına öldürdü. Kafasına taşla vurarak denize attığı arkadaşını öldüren Arif Gökçek kimdir?

Ünlü sosyal medya platformu YouTube’da videolar çekerek ünlü olan Arif Gökçek arkadaşını öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alındı. arkadaşı halil karakız’ı öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan youtuber arif gökçek cinayeti itiraf etti. Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyeti’ne tatil için giden Arif Gökçek orada arkadaşa Halil Kara kız ile buluştu.

Girne antik Liman kayalıklarında Gül süre dolaşan ikili sebebi belli olmayan Bir nedenden dolayı kavga ettiler. 25 yaşındaki Halil Kara kızın kafasına taş ile vuran Arif Gökçek daha sonra onu kayalıklardan denize attı. Akabinde polisi arayarak arkadaşı Halil kara kızın ailesi ile kavga ettiğini ve kendisine “kendine iyi bak. Sen benim en iyi arkadaşımsın” deyip kayalıklara doğru yürüdüğünü polise söyledi.

Polis olay yerine gittiğinde Halil kara kızın cesedi ile karşılaştı. otopsi sonrasında Halil kara kızın başına bir darbe aldığı ortaya çıkınca polis soruşturmayı genişletti ve Arif gökçek’i gözaltına aldı. Göz altında ifade veren Arif Gökçek cinayet işlediğini itiraf etti. Peki ünlü youtuber Arif Gökçe kimdir?

Komedi ve eğlence içerikli videolar çeken Arif Gökçek youtube da kendi kanalında videolar yayınlamaktaydı. 

Etiketler: Arif Gökçek arkadaşını neden öldürdü youtuber Arif Gökçe kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL