Yuvamdaki Düşman Alper ( Hakan Dinçkol) Kimdir? Yaşı, Boyu

Yuvamdaki Düşman Alper ( Hakan Dinçkol) Kimdir? Yaşı, Boyu

Yazar: Emre Yuvamdaki Düşman

Show Tv ekranlarında yakın zaman içerisinde yayınlanacak olan Yuvamdaki Düşman dizisinde Alper karakteri merak konusu oldu. Dizide Alper, yakışıklı, sevecen ve başarılı bir iş adamıdır. Kafasının her zaman rahat olmasını ister ve hayatı da rahat yaşar. Sıkıntıya ve strese gelemez. En büyük zaafı liseden beri aşık olduğu Yasemin’dir. Murat’ın da en yakın arkadaşıdır. Dizide Alper karakterini canlandıran oyuncu Hakan Dinçkol’dur. Peki Hakan Dinçkol kimdir? Tüm bilgileri yazımızın devamından bulabilirsiniz.

Yuvamdaki Düşman Alper ( Hakan Dinçkol) Kimdir? Yaşı, Boyu

Aslen Yugoslav göçmeni olan oyuncu 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluk ve gençlik yıllarını Ayvalık ve İstanbul’da geçirdi. Üniversiteyi Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü’nde okuyan oyuncu sonrasında oyunculuk eğitimleri aldı. 1.88 boyunda 83 kg ağırlığında olan başarılı isim yeşil gözlü ve yay burcudur. Oyuncu olmadan önce 10 yıl kadar parakendecilik sektöründe 10 yıl yöneticilik yapmıştır. Özel bir şirkette çalışırken bir arkadaşının tavsiyesi üzerine bir reklam filminde rol almıştır. Reklam ajansı sahibidir.

Hakan Dinçkol normal şartlarda sakin bir yapıya sahip oyuncu bir şeyi inat ettiğinde mutlaka yapıyor. Samimiyetsiz kadınlardan hoşlanmadığını dile getiren Dinçkol oyuncu olmasaydı moda sektörüne girmek istediğini belirtmiştir. Film izlemeyi de seven oyuncu aşk, savaş ve bilim kurgu filmlerini seviyor.  Brad Pitt, Leonardo DiCaprio ve Al Pacino’yu ise favorileri arasında görüyor. Çocukluk yıllarında en büyük tutkusunun futbol olduğunu söyleyen oyuncu üniversite yıllarında ise otomobil sporları ile ilgilendiğini söylüyor. Hakan Dinçkol Merve Erol Dinçkol ile 8 yıl evli kaldıktan sonra boşanmış ve 1 kızı olmuştur.

[mavitext]Yuvamdaki Düşman Metin Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Hakan Dinçkol 2015 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Asla Vazgeçmem’de Fırat Kozan karakterini canlandırmıştır. Dizide Tolgahan Sayışman, Amine Gülşe, Şafak Pakdemir, Tugay Mercan gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Oyuncu son olarak Fox ekranlarında yayınlanan 2017 yılında başlayan Savaşçı dizisinde rol almıştır. Berk Oktay, Murat Serezli’nin rol aldığı dizide Başçavuş Turan karakterini canlandırmıştır. Oyuncuya yeni projesi olan Yuvamdaki Düşman dizisinde başarılar dileriz.

[pembetext]Yuvamdaki Düşman Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Hakan Dinçkol Asla Vazgeçmem Videosu

Etiketler: yuvamdaki düşman alper boyu yuvamdaki düşman alper gerçek adı yuvamdaki düşman alper kim yuvamdaki düşman alper oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL