Yuvamdaki Düşman Ceren Kimdir? (Ece Çeşmioğlu) Sevgilisi

Yuvamdaki Düşman Ceren Kimdir? (Ece Çeşmioğlu) Sevgilisi

Yazar: Emre Yuvamdaki Düşman

Show Tv ekranlarında yeni bir dizi daha başlıyor. Yuvamdaki Düşman Show Tv ekranlarının iddialı dizileri arasında yer alırken dizide rol alacak oyuncularda belli olmaya başladı. Dizide Ceren karakterini canlandıran oyuncu ise merak konusu oldu. Dizide Ceren bir bakıcı olarak zengin bir ailenin arasına girecek ve entrikası bol olan dizinin tam orta yerinde olacak. Dizide Ceren karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ise Ece Çeşmioğlu’dur. Peki Ece Çeşmioğlu kimdir? Tanıyalım.

Yuvamdaki Düşman Ceren Kimdir? (Ece Çeşmioğlu) Sevgilisi

Ece Çeşmioğlu, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.63 boyunda 53 kg ağırlığındaki oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Yay burcu olan oyuncunun gözleri ise eladır. Oyuncunun sevgilisi ise kendisi gibi oyuncu olan Taner Ölmez’dir. Ece Çeşmioğlu, Tümay Özokur Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Oyuncu olmaya daha küçük yaşlarda başlayan güzel oyuncunun ilk projesi 2002 yılında yayınlanmaya başlayan Çocuklar Duymasın oldu. Çocuklar Duymasın ile birlikte start veren oyunculuk hayatını günümüze kadar başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Ece Çeşmioğlu, 2005 yılında Gümüş adlı dizide Hilal karakterini canlandırmıştır. Dizide Songül Öden, Kıvanç Tatlıtuğ, Ekrem Bora, Güngör Bayrak, Laçin Ceylan, Tarık Ünlüoğlu gibi isimler yer almıştır. Ece Çeşmioğlu’nun izleyici tarafından tanınması ise 2006 yılında oynadığı İki Aile dizisi oldu. Dizide Ceren Karaman karakterini canlandıran oyuncu Emre Kınay, İclal Aydın, Öner Erkan, Tekin Akmansoy, Bahar Yanılmaz ve Halit Akçatepe ile birlikte rol almıştır. Oyuncu 2015 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Yaz’ın Öyküsü’nde Yaz karakterini canlandırırken dizide Vildan Atasever, Tansel Öngel, Çağdaş Onur Öztürk gibi isimlerle birlikte rol almıştır.

[mavitext]Yuvamdaki Düşman Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Ece Çeşmioğlu’nun bazı diğer projeleri arasında ise; Çocuğun Var Derdin Var (Dizi), Nehir (Dizi), Eyvah Halam (Asya, Dizi), Ev (Setenay, Sinema), Öyle Bir Geçer Zamanki ( Ayça, Dizi), Başlangıç ( Kısa Film), Firar ( Bahar, Dizi) yer almaktadır. Oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında sadece 2 bölüm yayınlanıp final yapmadan yayından kaldırılan Yüz Yüze dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır. Yuvamdaki Düşman dizisindeki karakteri ile tanınmasını sağladığı dizi İki Aile’deki Ceren karakteri ile aynı olması oyuncunun bir kez daha yükselişe geçeceği ve daha geniş kitleler tarafından tanınacağı şeklinde yorumlandı. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[pembetext]Yuvamdaki Düşman Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Ece Çeşmioğlu Yaz’ın Öyküsü Dizisi Videosu!

Etiketler: yuvamdaki düşman ceren evin bakıcısı kim yuvamdaki düşman ceren gerçek adı yuvamdaki düşman ceren kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL