Yuvamdaki Düşman Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri

Yuvamdaki Düşman Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri

Yazar: Emre Yuvamdaki Düşman

Show Tv ekranlarında Düş Gezginleri’nin Yapımcılığını üstlendiği, Rüya işçilerinin senaryosunu yazdığı Yuvamdaki Düşman’ın yönetmen koltuğunda Müge Uğurlar oturuyor. Yuvamdaki Düşman genç bir kadının zengin bir hayat sürme hayali sonunda hüsrana uğrayıp bu hayal için gözüne zengin ve mutlu bir aileyi kestirmesini konu alıyor. Genç kadının zengin ailenin yeni doğan bebeğine bakıcı olarak gireceği ve zengin olmak için yapacaklarını anlatıyor. Dizi psikolojik gerilim hikayesi ile izleyiciyi kendisine bağlayacak. Yuvamdaki Düşman’ın çekimlerine ise yakın zamanda başlanacağı söyleniyor. Peki Yuvamdaki Düşman nerede çekilecek? Yazımızda..

Yuvamdaki Düşman Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri

Yuvamdaki Düşman’ın çekim yeri hakkında henüz bilgi verilmezken dizinin çekileceği yerlerin İstanbul ve çevresi olması bekleniyor. Dizi için zengin ailelerin yaşadığı bahçeli, geniş alana sahip, güvenliğin üst düzeyde olduğu bir konak veya müstakil bir ev ayarlanacağı gelen bilgiler arasında. Çekimlerin daha çok bu evde yapılacağı düşünülüyor. Evin yeri belli olmakla birlikte yoğunluk olmaması için gizlendiği çekimlerin başlamasıyla da yerinin yakın zamanda açıklanacağı düşünülüyor. Dizinin çekim yeri ilk olarak Kemerburgaz’da yapıldı. Kemerburgaz dışında da çekimler yapılacak.

Yuvamdaki Düşman dizisinin başrollerinde Nebahat Çehre, Pamir Pekin, Ece Çeşmioğlu, Aslı Tandoğan gibi isimler yer alırken dizinin diğer rollerinde Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Doğaç Yıldız, Cansu Türedi, Rıza Akın, Sultan Köroğlu Kılıç gibi isimler yer alacak. Dizide rol alacak diğer oyuncular için cast çalışması devam ediyor.

Yuvamdaki Düşman dizisinin ismi ile ilgili bir çok isim zikredilmişti. İlk olarak Yuvamdaki Düşman ismi söylenmiş ancak sonradan Bakıcı ismi ile ekranlara geleceği belirtilmişti. Sonrasında ise Evimdeki Düşman ismi belirtilmiş bu isimden sonra Kapımdaki Düşman ismide söylenmişti. Tüm bu isimlerin boşa olduğu Show Tv internet adresinde dizi ile ilgili haberde Yuvamdaki Düşman isminde karar kılındığını gösterdi.

[mavitext]Yuvamdaki Düşman Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: yuvamdaki düşman çekim adresi yuvamdaki düşman çekim yerleri yuvamdaki düşman nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL