Yuvamdaki Düşman Dizisi İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları

Yuvamdaki Düşman Dizisi İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları

Yazar: Emre Yuvamdaki Düşman

Show Tv ekranlarında 25 Ocak Perşembe akşamı yeni bir dizi Yuvamdaki Düşman izleyici ile buluşacak. Güçlü kadrosu ve işlediği konu ile iddialı bir yapım olan dizinin izlenip izlenmediği ve reyting sonuçları merak konusu oldu. Dizinin izlenip izlenmediği ve reyting sonuçları ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yuvamdaki Düşman Dizisi İzlendi mi? Tuttu mu?

Show Tv ekranlarında yeni bir dizi olan Yuvamdaki Düşman’ın yayın günü olarak Perşembe günü tercih edildi. Perşembe günü ciddi yapımlar ekranlarda oluyor. Show Tv’nin Yuvamdaki Düşman’ı perşembeye alması ile birlikte tüm kanalların bu gün için dizisi yayınlanmış oldu. Peki Show Tv’nin perşembe tercihi doğru mu? Çoğu çevreden gelen tepkiler yanlış bir tercih olduğunu belirtiyor. Ancak bir kanal yapımına güveniyorsa han gi gün olursa olsun o gün o diziyi herkese izletir. Eğer diğer kanallarla rekabet edemeyecekse zaten diziyi yayından kaldıracaktır. Peki bu gün hangi dizilerle yarışacak?

Yuvamdaki Düşman perşembe günü Mehmetçik Kut’ül Amare, Vatanım Sensin, Bizim Hikaye, Kanatsız Kuşlar, Siyah İnci gibi dizilerle mücadele edecek. Bu dizilerden Mehmetçik geçen hafta yayın hayatına girmiş ve reytinglere damgasını vurarak iyi br başlangıç yapmıştı. Diğer diziler Vatanım Sensin ise 3. sıralarda yerini alırken, Bizim Hikaye Total’de ilk sırada yer almıştı. Kanatsız Kuşlar 4. sırada yer alırken, Siyah İnci ise 6. sıralarda yer alarak ciddi bir reytinge ulaşmışlardır. Peki Yuvamdaki Düşman’ın reytingi kaç olmalı?

[mavitext]Yuvamdaki Düşman Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Yuvamdaki Düşman 6-8 bandında bir reyting almalı ki bu perşembe reyting yarışında mücadelesi devam etsin. Aksi halde işi biraz zor. Özellikle AB ve ABC’de bu bandları almak zorunda. Burada reytingler 10 reytinge kadar çıkıyor. Peki Yuvamdaki Düşman perşembe günü değişirse hangi gün yayınlanmalı? Benim düşüncem Cuma günü olur. Show Tv’nin Cuma günü boş ve buradaki reytingler biraz daha düşük. Yuvamdaki Düşman dizisinin reyting sonuçları açıklandığında daha detaylı analiz yapılacaktır. Ancak şu bir gerçekki perşembe günü işi biraz zor. Ancak dizi konusu ve izleyici kadrosu ile çok iddialı bir dizi. 6 üzerinde bir reyting alırsa bu günde devam edecek ve bir kaç dizinin final yapmasına neden olacaktır.

[pembetext]Yuvamdaki Düşman Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

Yuvamdaki Düşman Reyting Sonuçları

Yuvamdaki Düşman reytinglerde ilk bölüm ile adeta çakıldı. İddialı dizi Total’de 23. AB’de 21. ABC’de ise 18. oldu. Tüm gruplarda 3 reytingin altında kalarak hayal kırıklığı oluşturdu. Dizinin daha önce belirttiğimiz gibi gün seçimi yanlış oldu. Dizi 2. ve 3. bölümünde de aynı sonuçlar alırsa erken final yapması bekleniyor.

Yuvamdaki Düşman Fragmanı

Etiketler: yuvamdaki düşman izlendi mi yuvamdaki düşman kaç reyting aldı yuvamdaki düşman reyting sonuçları yuvamdaki düşman tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL