Yuvamdaki Düşman Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu?

Yuvamdaki Düşman Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu?

Yazar: Emre Yuvamdaki Düşman

Focus Film’in Rüya İşçileri imzalı dizisi Yuvamdaki Düşman Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Dizinin yayınlanacağı tarih henüz belli değilken 2018 sezonu için düşünüldüğü belirtiliyor. Show Tv diziyi Klavye Delikanlıları, Aras, Gecelerin Ötesi gibi projeleri üstlenen Rüya İşçileri Grubuna diziyi hazırlatıyor.

Yuvamdaki Düşman dizisinin konusu ise; çocukluğundan beri özendiği hayallerini kurduğu ve uğruna herşeyi göze aldığı hayata ulaşmak için tüm elde ettiklerini kaybeden bir kadının hayatını yeniden kurmak için mutlu ve huzurlu zengin bir ailenin hikayesini anlatıyor. Genç kadın yeni bebek sahibi olmuş bu aileye bakıcı olarak girecek. Yuvamdaki Düşman; Psikolojik gerilim hikayesi ile izleyiciyi ekrana bağlayacak.

Yuvamdaki Düşman Dizisi Konusu ve Oyuncu Kadrosu?

Yuvamdaki Düşman dizisinin cast çalışmaları devam ederken dizide Nebahat Çehre, Pamir Pekin, Ece Çeşmioğlu, Aslı Tandoğan, Pelin Öztekin, Hakan Dinçkol, Doğaç Kılıç, Cansu Türedi, Rıza Akın, Sultan Köroğlu Kılıç gibi isimler yer alıyor.

[mavitext]Yuvamdaki Düşman Çekim Yeri İçin Tıklayınız![/mavitext]

Yuvamdaki Düşman Pamir Pekin Kimdir?

1979 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelen oyuncu Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunudur. Üniversite de iken modellik yapmaya başlayan oyuncu bir kaç reklam filminde oynamıştır. Yelken ve yelken sporuna merak sarmakla birlikte ahşap işleri ilede uğraşmaktadır. Boks ile ilgilenen oyuncu spor arabalarına da ilgi duyar. Pamir Pekin 2007 yılında Komiser Nevzat adlı dizide Komiser Ali karakterini oynamıştır. Hülya Avşar’ın klibinde de oynayan yakışıklı oyuncu Show Tv ekranlarında Berk Oktay ve Seren Şirince’nin rol aldığı İlişki Durumu: Karışık dizisinde başrol oynamıştır. Oyuncu son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Tutsak’ta rol almış ve dizi erken final yapmıştı.

Yuvamdaki Düşman Ece Çeşmioğlu Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 1.63 boyunda 52 kg ağırlığındadır. Ela gözlü oyuncu yay burcudur. Eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü okuyarak tamamlayan oyuncu ilk oyunculuk deneyimini 2002 yılında Çocuklar Duymasın dizisi ile oynamıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem, İki Aile gibi dizlerle devam etmiştir. Ece Çeşmioğlu’nun özellikle Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi Öyle Bir Geçer Zamanki dizisindeki performası çok beğenildi. Yazın Öyküsü ve Kalbim Yangın Yeri adlı projelerde yer aldı. Oyuncu son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Yüz Yüze de Zeynep karakterini canlandırmıştı. Dizi 2. bölümden sonra ara verdiğini açıklamış ancak dizinin Başrol oyuncusu Birkan Sokullu dizinin bittiği sinyalini vermişti.

[pembetext]Servet Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/pembetext]

Yuvamdaki Düşman Nebahat Çehre Kimdir?

1945 yılında Samsun’da dünyaya geldi. Henüz 15 yaşında iken Türkiye Güzeli seçilmiştir. Fotomodel, Ses Sanatçısı, Manken, Oyuncu’dur. Oyuncu Muhteşem Yüzyıl, Aşk-ı Memnu, Haziran Gecesi gibi dizilerde rol almıştır. 1967 yılında Yılmaz Güney ile evlenmiş 1968 yılında boşanmıştır. 1976 yılında Yavuz Demir ile evlenmiş ve 3 yıl sonra boşanmıştır.

Yuvamdaki Düşman Aslı Tandoğan Kimdir?

1979 yılında Ankara ilinde dünyaya gelmiştir. 2002 yılında Gülüm Gül adlı dizi ile oyunculuğa başlamıştır. 2005 yılında yayınlanan en çok izlenen Aşka Sürgün dizisinde Dilan karakterini canlandırmıştır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Leyla İle Mecnun, A.Ş.K., ve Behzat Ç. Ankara Yanıyor projelerinde yer aldı.

[mavitext]Boğaziçi Rapsodisi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/mavitext]

Yuvamdaki Düşman Pelin Öztekin Kimdir?

1987 yılında İzmir ilinde dünyaya geldi. Tiyatrocu Rasim Öztekin’in kızıdır. Pera Güzel Sanatlar’da eğitim aldıktan sonra Fransa’da dil eğitimi aldı. Hayat Bilgisi dizisinde Demet karakteri ile dizi hayatına başladı. Yılmaz Erdoğan’ın BKM’sinde yer aldı. Hayat Şarkısı dizisinde Zeynep karakterini canlandırdı.

Yuvamdaki Düşman Doğaç Kılıç Kimdir?

1991 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü mezunudur. İki Aile dizisinde Efe karakteri ile tanınmıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Şehzade Kasım rolünü üstlenmiştir.

Yuvamdaki Düşman Hakan Dinç Kol Kimdir?

1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1.89 boyundaki oyuncu çocukken futbola merak sarmış ancak Üniversite yıllarında tiyatroya yönelmiştir. İlk olarak Asla Vazgeçmem dizisinde oynamıştır. Oyuncu son olarak Savaşçı dizisinde rol almaktadır.

[pembetext]Adı Zehra Dizisi Oyuncu Kadrosu? Tıklayınız![/pembetext]

Yuvamdaki Düşman Cansu Türedi Kimdir?

1995 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü mezunudur. Cesur ve Güzel ilk projesidir.

Yuvamdaki Düşman Rıza Akın Kimdir?

1957 yılında Erzincan’da dünyaya gelmiştir. İletişim mezunudur. Adana Tiyatro Derneği yönetim üyesidir. Oyuncu bir çok dizi ve sinema projesinde yer almıştır. En son Show Tv ekranlarında yayınlanan Cesur Yürek dizisinde Harbi karakterini canlandırmıştır.

Yuvamdaki Düşman Sultan Köroğlu Kılıç Kimdir?

1969 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Kavak Yelleri ilk projesidir. Dabbe 5 Zehr-i Cin sinema filminde rol almıştır.

Yuvamdaki Düşman Pelin Karahan Kimdir?

1984 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. Kavak Yelleri dizisi ile tanındı. Oyuncu şu an Show Tv ekranlarında yayınlanan yemek programı Pelin Karahan’la Tarifler’i sunmaktadır.

Yuvamdaki Düşman Fragmanı!

Etiketler: yuvamdaki düşman dizisi hangi kanalda yuvamdaki düşman dizisi konusu yuvamdaki düşman dizisi oyuncu kadrosu yuvamdaki düşman oyuncuları kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL