Yuvamdaki Düşman Nil Kim? (Pelin Öztekin) Yaşı, Boyu

Yuvamdaki Düşman Nil Kim? (Pelin Öztekin) Yaşı, Boyu

Yazar: Emre Yuvamdaki Düşman

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Yuvamdaki Düşman dizisinde Nil karakteri de merak konusu oldu. Dizide Nil “Çifthanlı ailesinin göz bebeği olan Nil 20’li yaşlardadır. Hayat dolu bir kız olan Nil el bebek gül bebek büyümüştür. Abisine ve annesine çok düşkün olan Nil, küçükken başına gelen bir talihsiz olaydan dolayı psikolojik destek almıştır. Alper’e ise ilk gördüğü günden beri aşıktır.” Yuvamdaki Düşman dizisinde Nil karakterini canlandıran oyuncu Pelin Öztekin’dir. Peki Pelin Öztekin kimdir? Tanıyalım.

Yuvamdaki Düşman Nil Kim? (Pelin Öztekin) Yaşı, Boyu

Pelin Öztekin, 1987 yılında İzmit’te dünyaya geldi. 1.69 boyu olan oyuncu 151 kg ağırlıktan geçirdiği ameliyatla birlikte 76 kg ağırlığa kadar düştü. Sıkıntılı süreçlerden geçen oyuncu azmi ile birlikte kilolarından kurtularak sevenlerinin karşısına tekrar çıkmaya hazırlanıyor. Mavi gözlü, kahverengi saçlı olan oyuncu Kıvanç Baran Aslan ile sevgili olmuş ancak sonrasında ayrılmışlardır. İlk ve ortaokulu İstanbul Fenerbahçe’de bulunan Nurettin Teksan okulunda bitiren oyuncu lise eğitimini Fenerbahçe Lisesi’nde tamamlamıştır. Ortaokuldan sonra 1 sene Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Bir sene de dil eğitimi almıştır.

Pelin Öztekin, ilk olarak 2005 yılında Hayat Bilgisi isimli dizide rol almıştır. Dizide Demet karakterini canlandırmıştır. 2006 yılında ise BKM Mutfak Atölye oyuncuları arasına katıldı. Bir Demet Tiyatro’da da değişik rollerde oynadı. 2012 yılında Star Tv ekranlarında Benzemez Kimse Sana isimli yarışma programına yarışmacı olarak katıldı. Oyuncu son olarak 2016 yılında Hayat Şarkısı isimli dizide rol aldı. Dizide Zeynep karakterini canlandırmıştır. Dizide Ahmet Mümtaz Taylan, Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Seray Gözler, Tayanç Ayaydın, Olgun Toker gibi isimler yer almıştır.

[mavitext]Yuvamdaki Düşman Alper Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Pelin Öztekin, bu projeleri dışında bir çok projede yer almıştır. 2008 yılında Sınıf projesinde Gökçe karakterini canlandırmıştır. Çok Güzel Hareketler Bunlar’da (Pelin), 2013 yılında Doksanlar (Neşe), 2015 yılında Zeyrek ile Çeyrek Bir Ramazan Temaşası (Semanur) projelerinde rol almıştır. Oyuncu 2009 yılında Neşeli Hayat filmi, 2010 yılında Çok Filim Hareketler Bunlar, 2013 yılında 300 Worte Deutsch (Nuran), 2013 yılında İki Kafadar Chinese Connection (Sibel) filmlerinde rol almıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Yuvamdaki Düşman Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/saritext]

Yuvamdaki Düşman Pelin Öztekin Videosu

Etiketler: yuvamdaki düşman nil gerçek adı yuvamdaki düşman nil kimdir yuvamdaki düşman nil rol aldığı diziler yuvamdaki düşman nil yaşı boyu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL