Yuvamdaki Düşman Tuğçe Kimdir? (Cansu Türedi) Yaşı, Boyu

Yuvamdaki Düşman Tuğçe Kimdir? (Cansu Türedi) Yaşı, Boyu

Yazar: Emre Yuvamdaki Düşman

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Yuvamdaki Düşman dizisi merakla beklenirken dizide rol alacak karakter ve oyuncularda merak konusu oldu. Dizide Nebahat Çehre, Pamir Pekin, Aslı Tandoğan, Ece Çeşmioğlu gibi usta isimlerin yanında Cansu Türedi gibi yolun başında olan isimlerde yer alıyor. Cansu Türedi dizide Tuğçe karakterini canlandıracak. Peki Yuvamdaki Düşman dizisinde Tuğçe karakterini canlandıran oyuncu Cansu Türedi kimdir? Tanıyalım.

Yuvamdaki Düşman Tuğçe Kimdir? (Cansu Türedi) Yaşı, Boyu

Cansu Türedi 1995 yılında Bursa ilinde dünyaya geldi. 1.66 boyunda 55 kg ağırlığındadır. Akrep burcu olan oyuncu kahverengi göz rengine sahiptir. Oyuncu ilkokul ve lise eğitimlerinin ardından çocukluk hayali olan oyunculuk mesleğine adım atabilmek için üniversite eğitimine devam etmiştir. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde okuyan oyuncu sonrasında oyunculuk adına eğitimler alarak kendisini bu mesleğe hazır hale getirmiştir.

Cansu Türedi ilk oyunculuk deneyimini önemli bir dizi ile yaşar. Star Tv ekranlarında yayınlanan Cesur ve Güzel dizisi Cansu Türedi için adeta dönüm noktası olmuş ve geniş kitlelerce tanınmasını sağlamıştır. Bazı oyuncular yıllarca bir çok dizide rol alırlar ama insanlar onları tanıyamaz. Bazı oyuncularda var ki insanlar onları daha ilk projesinde tanır. Cansu Türedi’de bu şanslı oyunculardan bir tanesi. Evet reytingi ve oyuncu kadrosu ile takip edilen dizi Cesur ve Güzel’de Nejla karakteri ile izleyicilerin karşısına geçti.

[mavitext]Yuvamdaki Düşman Olcay Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Cansu Türedi 2016 yılında yayınlanan dizi Cesur ve Güzel’de Kıvanç Tatlıtuğ, Tuğba Büyüküstün, Fırat Altunmeşe, Gözde Türkpençe, Sezgin Akbaşoğulları, Irmak Örnek, Serkan Altunorak, Tilbe Saran, Erkan Avcı ve Zeynep Kızıltan gibi önemli isimlerle birlikte rol aldı. Cansu Türedi’ye yeni projesi olan Yuvamdaki Düşman’da başarılar diliyoruz. Umarız Tuğçe karakteri ile burada da başarılı olacaktır.

[pembetext]Yuvamdaki Düşman Yasemin Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Cansu Türedi Videosu

Etiketler: yuvamdaki düşman tuğçe boyu yuvamdaki düşman tuğçe gerçek adı yuvamdaki düşman tuğçe kim yuvamdaki düşman tuğçe oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL