Yüz Yüze 2 Kasım Neden Yok? Final mi Yaptı? Yayından mı Kaldırıldı?

Yüz Yüze 2 Kasım Neden Yok? Final mi Yaptı? Yayından mı Kaldırıldı?

Yazar: Emre Yüz Yüze

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Yüz Yüze’den kötü haber mi geliyor? Yüz Yüze dizisi Show Tv’de perşembe günleri geliyordu. Dizi yayından mı kaldırıldı? Final mi Yapacak? Dizinin son durumu nedir? Tüm bilgiler yazımızda..

Yüz Yüze 2 Kasım Neden Yok? Final mi Yaptı? Yayından mı Kaldırıldı?

Yüz Yüze dizisi biliyorsunuz çok iddialı bir giriş yapmış ve reytinglerde üst sıralarda olmayı hedeflemişti. Ancak ilk bölüm reytingleri beklenenin çok altında kalmıştı. Dizinin perşembe günü ekrana gelmesi beklenirken yayın akışında Yüz Yüze dizisi yerine Güldür Güldür Show’un tekrar bölümü kondu. Bu durum dizinin yayından kaldırıldığı ve ilerleyen bir bölümlerde final bölümü ile ekranlara gelebileceğini düşündürdü. Peki dizi yayından kaldırıldı mı?

Şuan için dizinin yayından kaldırıldığına dair bir bilgi verilmedi. Ancak kötü giden reytingler sonrası 2 kasım olmazsa sonraki haftalarda final yapacağı konuşuluyor.

Son Dakika! Yüz Yüze Dizisinin Akıbeti Belli Oldu? Tıklayınız!

Siz Yüz Yüze dizisinin final kararı alması durumunda bu kararı doğru buluyor musunuz? Bu konudaki duygu ve düşünceleriniz nelerdir.?

Yüz Yüze Dizisi 2. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: yüz yüze 2 kasım neden yok yüz yüze bitti mi yüz yüze dizisi 2 kasım neden yayınlanmıyor yüz yüze dizisi final mi yapıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL