Yüz Yüze Cihangir ( Birkan Sokullu) Kimdir? Rol Aldığı Diziler

Yüz Yüze Cihangir ( Birkan Sokullu) Kimdir? Rol Aldığı Diziler

Yazar: Emre Yüz Yüze

Show tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan dizisi Yüz Yüze de bir kadın ve erkeğin aynı mahallede oturmasına rağmen birbirini tanımamalarını ve bir birine olan aşkını anlatıyor. Dizi de iyi ve kötünün savaşı da anlatılmaktadır. Bir çetenin lideri olan Cihangir büyük bir soygun palanlamaktadır. Bu çeteye ulaşmaya çalışan Seliha ise çete lideri Cihangir’e ulaştığında aşk ve ölüm arasında bir tercih yapmak zorundadır. Yüz Yüze dizisinde baş rolde oynayan Cihangir karakteri ise merak konusu oldu.

Yüz Yüze Cihangir ( Birkan Sokullu) Kim? Oynadığı Diziler?

Birkan Sokullu 1985 İstanbul doğumludur. 2003 yılında Best Of Türkey adlı yarışmada Türkiye 3. olmuştur. Eğitimini ise Maltepe Üniversitesi Radyo Tv Programcılığı bölümünü okuyarak bitirdi. Basketbol ile 10 yıl kadar ilgilenen oyuncu modellik ve mankenlikte yapmıştır.

Birkan Sokullu, Küçük Kadınlar dizisinde Ayaz karakterini canlandırdı. Küçük Sırlar dizisinde Demir karakteri ile beğeni topladı. Bir çok dizi teklifi aldı. 2012 yılında Uçurum dizisinde, 2013 yılında Fatih dizisinde Şehzade Mustafa’yı canlandırdı. 2014 yılında ise Kurt Seyit ve Şura dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte rol aldı. Son olarak Hayat Şarkısı dizisinde rol aldı.

Birkan Sokullu, Aslı Enver ile evlenip boşanmıştır. Şu sıralar Berrak Tüzünağaç ile birliktedir. 1.86 boyunda ve 76 kg ağırlığında olan oyuncu terazi burcudur. Kumral saç rengi olan oyuncunun göz rengi ise açık kahverengidir.

Birkan Sokullu Videosu!

 

Etiketler: yüz yüze cihangir gerçek adı yüz yüze cihangir kim yüz yüze cihangir oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL