Yüz Yüze Dizisi 2. Bölüm Özeti? Seliha’nın İntikamı!

Yüz Yüze Dizisi 2. Bölüm Özeti? Seliha’nın İntikamı!

Yazar: Emre Yüz Yüze

Show Tv ekranlarında başrollerinde Birkan Sokullu, Sinem Kobal gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizi Yüz Yüze ilk bölümü ile heyecan oluşturdu. Dizide Polis Seliha bir çete lideri olan Cino’nun peşindedir. Yüz Yüze oldukları halde bir birlerinden haberleri yoktur. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Cino ve çetesi zengin kişilerin araçlarını alıp kaçırmaktadır.

Yüz Yüze Dizisi 2. Bölüm Özeti? Cino Babasını Aklayacak mı?

Cino ve arkadaşları babasını aklayacak olan belgelerin yerini öğrenir ve belgeleri almak için bankayı soymaya karar verirler. Amaçları sadece babasını aklamak olan Cino kasadaki belgeleri alıp babasını aklayıp geçmişi ile yüzleşecektir.

Bu arada Polis Zeynep’in erkek arkadaşı da oradadır. Seliha’da durumdan haberdar olur ve bankaya doğru hareket eder. Tatar yedek silahı ile Ali’ye ateş eder ve Ali ağır yaralanır. Seliha ise olay yerine yakındır ve Cino ve arkadaşları kaçarken onlara doğru ateş eder ve Mustafa’yı ağır yaralar. Mustafa yolda ölür.

Seliha ise arkada tek kalan ve minibüse binemeyen Cino’nun peşindedir. Cino Seliha’nın elinden kurtulur. Cino Mustafa’nın ölümünden kendisini sorumlu tutar. Ali ise ameliyata alınır. Fakat kurtarılamayarak ölür. Dizinin 2. bölümünde Seliha Ali’nin intikamını Cino ise Mustafa’nın intikamını almak için çabalayacaktır. Seliha Cino’nun bilekliğini bulur. Bu onun için bir ipucu olacaktır. Yüz Yüze 2. bölüm heyecanla devam edecek.

Yüz Yüze Dizisi 2. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: yüz yüze cino babasını aklayabilecek mi yüz yüze dizisi 2. bölüm özeti yüz yüze dizisi 2. bölüm tüyoları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL