Yüz Yüze Dizisi Bahar Kim? (Selin Yeninci)

Yüz Yüze Dizisi Bahar Kim? (Selin Yeninci)

Yazar: Emre Yüz Yüze

Show Tv ekranlarında ilk bölümü ile heyecan oluştururken izleyicininde takibinden kaçmadı. Dizi ilk bölümü ile izleyicinin dikkatini çekti. Cino’nun babasını bulmak için banka soyması, Seliha’nın Ali’nin katillerini yakalamak için çabası, ve aksiyon sahneleri ile izleyiciyi etkiledi. Dizinin ikinci bölüm fragmanında ise Tatar’ın kız kardeşi Bahar diziye dahil oluyor. Bahar karakterini canlandıran oyunucu Selin Yeninci merak konusu oldu. Selin Yeninci Kimdir?

Yüz Yüze Dizisi Bahar ( Selin Yeninci) Kimdir?

1988 İstanbul doğumlu oyuncu, tiyatro ve dizi oyuncusudur. Lise yıllarında tiyatro bölüm başkanı olan Selin Yeninci daha o yıllardan iyi bir tiyatrocu olacağı belliydi. Daha o yıllarda Haluk Bilginer ile çalışma fırsatı bulmuştu. İlk olarak televizyon dünyasına seslendirme yaparak giriş yaptı. 2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü bitirmiştir.

 

Selin Yeninci Hande rolüyle Vicdan dizisinde rol almıştır. Bu dizide tiyatroda aldığı güzel eğitimlerin meyvesini görmüş ve iyi eleştiriler almıştır. 2014 yılında Toz Ruhu isimli sinema filminde oynadı. Aynı yılda Olur Olur filminde rol almıştır. 2014 yılında ise Neriman isimli dizide rol alan oyuncu 2016 yılında ise Ah Kalbim adlı projede oynamıştır.

Yüz Yüze Dizisi Şişenin İçindeki Parmak Kimin?

Dizide Tatar’ın kardeşi Bahar karakterini canlandıracak olan Selin Yeninci 1.64 boyunda 54 kg ağırlığındadır. Oğlak burcu olan oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

Selin Yeninci Videosu!

Etiketler: yüz yüze bahar kimdir yüz yüze dizisi bahar gerçek adı yüz yüze dizisi bahar oynadığı diziler yüz yüze dizisi selin yeninci


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL