Yüz Yüze Dizisi Ender (Komiser) Kim? (Rüzgar Aksoy)

Yüz Yüze Dizisi Ender (Komiser) Kim? (Rüzgar Aksoy)

Yazar: Emre Yüz Yüze

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizi Yüz Yüze dizisi konusu ile dikkatleri üzerine çekerken aksiyon sahneleri ile de izleyiciye heyecan oluşturacağa benziyor. Polis olan Seliha bir çete liderinin peşindedir. Çete lideri ise gözünün önündedir. Fakat birbirlerini tanımaları uzun zaman alacağa benziyor.

Yüz Yüze Tims&B ortak yapımı bir dizidir. Dizinin başrollerinde Sinem Kobal, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Özgür Emre Yıldırım gibi ünlü isimler yer alırken dizi de Komser olan Ender karakteri de merak konusu oldu. İsterseniz Komiser Enderi tanıyalım.

“Hırsızlık masası komiserlerinden olan Ender, Saliha’ya umutsuzca aşıktır. Saliha ile olmak için hamleler yapar ama her defasında geri çevrilir. Tekinsiz bir adamdır.”

Yüz Yüze Dizisi Ender ( Rüzgar Ersoy) Kimdir?

1981 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuvar Bölümünü okuyarak tamamladı. 1.81 boyunda 75 kg ağırlığındaki oyuncu, Oğlak burcudur. Oyunculuğunun yanında ses sanatçılığı da yapmıştır. Bir çok ünlü radyo kanalında dj’lik yapmıştır.

 

İlk olarak Adanalı dizisinde oyunculuğa adım atan oyuncu, 2008 yılında Serçe dizisinde rol almıştır. 2010 yılında Türkan dizisinde Haydar karakterini canlandırmıştır. 2011 yılında Karakol- Herkes Adalet İster dizisinde Cengiz karakterini canlandırmıştır. 2012 yılında ise Annem Uyurken dizisinde Cem karakterini canlandırmıştır.

Yüz Yüze Dizisi Aleko kimdir? ⇒ Tıklayınız!

2014 yılında Benimle Var Mısın?, Ah Neriman adlı sinema filmlerinde oynamıştır. 2015 yılında ise Yunus Emre Aşkın Yolculuğu (Minberci Hasan) dizisinde rol almıştır. 2015-2016 yılında Kara Sevda dizisinde Tarık karakterinde oynamıştır. Ayrıca 2018 yılında gösterime girecek Keşif adlı sinema filminde oynamıştır. Rüzgar Ersoy oyunculuğunun yanında bir çok filme türkçe seslendirme yapmıştır.

Rüzgar Aksoy Videosu!

Sizler Komiser Ender karakterini canlandıran oyuncu Rüzgar Aksoy’un oyunculuğu hakkında neler söyleyebilirsiniz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Etiketler: yüz yüze dizisi ender gerçek adı yüz yüze dizisi ender kim yüz yüze dizisi komiser ender kimdir yüz yüze ender oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL