Yüz Yüze Dizisi İzlendi Mi? Yoksa Erken Final Mi? Reyting Sonuçları!

Yüz Yüze Dizisi İzlendi Mi? Yoksa Erken Final Mi? Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Yüz Yüze

Show Tv ekranlarında 20 Ekim Perşembe İlk bölümü ile yayınlanan dizi Yüz Yüze başrollerinde Birkan Sokullu, Sinem Kobal, Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Muhammet Çakır, Ece Çeşmioğlu, Başak Daşman, Rüzgar Aksoy gibi isimlerin rol aldığı dizi ilk bölümü ile aksiyon ve heyecan ile başladı.

Yüz Yüze Dizi İzlendi mi? Yoksa Erken Final mi?

İlk bölümde Cino karakterinin geçmişle yüzleşmesi anlatılırken 2 karakter de hayatını kaybetti. Cino’nun babası yıllar önce bir çetenin çökertilmesi için görevli iken hayatını kaybeder. Ancak hain olarak bilinir. Bu işi çökertmek için uğraştığı çete yapar. Bunun üzerine yıllarca babasından nefret eden Cino, yıllar sonra o çete içinde olan kişi ile tesadüfen karşılaşır ve babasının suçsuz olduğunu öğrenir. Ancak babasını aklayacak belgeler bankada kasadadır.

 

Diğer taraftan Seliha iyi bir polistir ve bir çeteyi çökertmiştir. Seliha ile birlikte Zeynep’te çalışmaktadır. Seliha’nın yakın arkadaşı Ali Zeynep ile evlilik yolundadır. Ona iyi bir evlilik süreci yaşatmak için bankadan para çekmeye gider. Cino ve arkadaşları Ali’nin bankada olduğu zamanda bankadadır. Çatışma olur ve Ali ağır yaralanır. Cino ve arkadaşları kaçarken Seliha Cino’nun ekibinden Mustafa’yı öldürür. Ali ise hastanede ölür. Şimdi Seliha ve Zeynep Ali’nin katillerini bulmak için Cino ve arkadaşlarının mahallesindedir.

Dizi ile ilgili genel bir değerlendirme yaparsak dizinin aksiyon sahneleri, konusu ve müzikleri ile gayet güzel bir dizi olmuş. Ancak Zeynep’in evleneceği Ali’nin ölümü üzerine üzüntüsü yetersiz kaldı. Sanki başkasının sevdiği çocuk ölmüştü. Neredeyse sağlık olsun önümüze bakalım der gibiydi. Seliha’nın ve Cino’nun uyumu güzel. İlerleyen bölümlerde yakınlaşma olduğunda daha iyi olacağına inanıyorum.

Yüz Yüze Dizisi Reyting Sonuçları!

Yüz Yüze dizisi reyting sıralaması belli oldu. Yüz Yüze Total’de 13. olurken, Ab’de ise 11. olarak beklentilerin altında bir giriş yaptı.

 

 

Yüz Yüze Dizisi 1. Bölüm Videosu!

Siz, Yüz Yüze dizisini beğendiniz mi? Sizce Erken final yapar mı? Diğer dizilerin arasında varlık gösterebilir mi?

Etiketler: yüz yüze dizisi dizi analizi yüz yüze dizisi final mi yapacak yüz yüze dizisi izlendi mi yüz yüze dizisi reyting sonuçları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL