Yüz Yüze Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Bitti mi?

Yüz Yüze Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Bitti mi?

Yazar: Emre Yüz Yüze

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Yüz Yüze dizisinden sevenlerini üzecek haber geldi. Yüz Yüze dizisi Polis olan Seliha ve Çete lideri Cino’nun birbirine olan aşkını anlatıyor. Dizi de Seliha en yakın arkadaşını bir banka soygunu esnasında kaybetmiş ve arkadaşını vuranları bulmak için ipucu aramış ve belli bilgilere ulaşmıştı. Bu nedenle Cino’nun mahallesine yerleşen Seliha ve Zeynep’i neler bekliyor. Peki Yüz Yüze dizisi bitti mi?

Yüz Yüze Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Bitti mi?

Başrollerini Birkan Sokullu, Sinem Kobal, Taner Ölmez, Özgür Emre Yıldırım, Ece Çeşmioğlu, Rüzgar Aksoy, Başak Daşman, Muhammet Çakır, Ali Seçkiner, Merve Dizdar ve Selin Yeninci’nin paylaştığı yapım, geçtiğimiz günlerde yayın akışından çıkarılmış ve akıbeti konusunda soru işaretleri yaratmıştı. Dizinin gün değişikliğine gideceği konuşuluyordu.

Ancak bugün gelen bir habere göre dizi konsept değişikliği için 4 hafta ara verdi. Dizinin nasıl bir konseptle izleyici ile buluşacağı merak konusu oldu. Diziden son gelen bilgiler dizinin tamamen bittiği yönünde oldu.

Yüz Yüze Dizisi 3. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: yüz yüze dizisi bitti mi yüz yüze dizisi final mi yaptı yüz yüze dizisi ne zaman başlayacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL