Yüz Yüze Dizisi Seliha ( Sinem Kobal) Kim? Hayatı? Sevgilisi?

Yüz Yüze Dizisi Seliha ( Sinem Kobal) Kim? Hayatı? Sevgilisi?

Yazar: Emre Yüz Yüze

Show Tv ekranlarında yayınlanacak olan Yüz Yüze dizisinde peş peşe fragmanlar yayınlanıyor. İlk üç fragmanında dizinin aksiyon ve aşk üzerine kurulduğu görülüyor. Sürükleyici bir tarzda yayınlanacak olan Yüz Yüze de bir birinden ünlü isimlerde bir araya geliyor. Bunlardan bir tanesi de dizide Seliha karakterini canlandıracak olan Sinem Kobal’dır.

Yüz Yüze Seliha ( Sinem Kobal) Kimdir? Oynadığı Diziler?

Sinem Kobal son oynadığı projelerde adından sıkça söz ettirmiş ve bir çok izleyici kitlesi edinmiştir. Özelikle son günlerde Kenan İmirzalıoğlu ile evlenmesi ile özel hayatında mutluluğu yaşamıştır. 1.71 cm boyunda 58 kg ağırlığındaki oyuncu, kahverengi göz rengi, koyu sarı saçlara sahip olup, aslan burcudur.

1987 yılında İstanbulda doğmuştur. Babası İnşaat Mühendisi olup annesi ev hanımıdır. 4 yaşından itibaren bale eğitimi alan oyuncu 10 yıl kadar bu eğitimine devam etmiştir. Voleybol, basketbol gibi sporlarla da ilgilendi. Dormen adlı tiyatroya başladığında henüz 13 yaşındaydı. İlk ününü bu dönemde oynadığı Dadı filmi ile yaptı.

Selena dizisi ise Sinem Kobal’a en sevilen Türk kadını ünvanını kazandırdı. Lise yıllarında hem tiyatro hem dizilerde rol alan ve başarılı olan Sinem Kobal Güzel Sanatlar Bölümünü okuyarak televizyon ve sinema’nın eğitim yönünüde tamamlamış oldu. 2003 yılında Hürrem Sultan, 2004 yılında ise Lise Defteri isimli dizilerde yer aldı.

2006 yılında ise Dünyayı Kurtaran Adam filminde oynadı. Ayakta Kal ve Romantik Komedi diğer rol aldığı filmlerdir. 2010 yılında Küçük Sırlar dizisinde Su karakterini canlandırdı. Romantik Komedi ve Romantik Komedi 2 filmlerinde rol aldı. Analar ve Anneler, Gönül İşleri, Mor Menekşeler oyuncunun diğer projeleridir.

Sinem Kobal Video!

 

 

Etiketler: yüz yüze seliha kim yüz yüze seliha kimdir yüz yüze seliha oynadığı diziler yüz yüze seliha sinem kobal


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL