Yüz Yüze Dizisi Şişenin İçindeki Parmak Kimin?

Yüz Yüze Dizisi Şişenin İçindeki Parmak Kimin?

Yazar: Emre Yüz Yüze

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi Yüz Yüze tüm aksiyonu ile devam ederken dizinin ilk bölümü heyecan içinde geçti. Dizinin ilk bölümünde Zeynep’in evleneceği erkek arkadaşı Ali ve Cino’nun arkadaşı Mustafa diziden ölerek ayrıldılar.

Yüz Yüze Şişe İçerisindeki Parmak Kimin?

Tüm bu gelişmeler Seliha ve Cino’yu aynı istikamete sevkederken bir birlerine aşklarınında başlangıcı olacağa benziyor. Dizi de Cino babasının hain olmadığını öğrenir ve bankada bir kasa içerisinde babasını kurtaracak bir delil olduğu bilgisine ulaşır. Bunun üzerine bankayı soymaya karar verirler. Bankaya soyguncu gibi girip kasadaki delili almak isterler.

Ancak herşey istedikleri gibi olmaz. Zeynep’in erkek arkadaşı Ali’de bankadadır. Bankayı soyarken Ali Tatar’ın elinden silahı alır ve Tatar’ı etkisiz hale getirdiğini düşünür. Ancak Tatar’da ikinci bir silah vardır. Tetiğe basmakta tereddüt etmez. Ali ağır yaralanırken olay yerine yakın olan Seliha da koşarak bankaya doğru hareket eder. Bu sırada kasadan istediklerini alan Cino ve arkadaşları bankadan çıkar. Ancak Cino geride kalır ve Seliha Cino’nun çıkmasına izin vermez.

Cino’nun arkadaşları hızlı bir şekilde uzaklaşırken Seliha araca doğru ateş eder ve Mustafa’yı yaralar. Mustafa yolda ölür. Cino ise kaçar. Seliha’nın elinden kurtulur. Cino elindeki delil ise merak konusu olur. Cino babasını aklayacak olan delili bulduğunu düşünürken bir çıkmazın içine girecektir. Zira delil kesik bir parmaktır. Şişenin içerisinde su içindedir. Şimdi asıl soru şişe içerisindeki parmak kime ait? Bu sorunun cevabını ilerleyen bölümlerde bulacağız.

Etiketler: yüz yüze dizisi şişedeki parmak yüz yüze şişedeki parmak yüz yüze şişedeki parmak kimin


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL