Yüz Yüze Dizisi Tatar (Özgür Emre Yıldırım) Kim? Oynadığı Diziler

Yüz Yüze Dizisi Tatar (Özgür Emre Yıldırım) Kim? Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Yüz Yüze

Show Tv ekranlarında izleyiciyi ekrana kilitleyecek olan dizi Yüz Yüze de heyecan ve aksiyon eksik olmayacağa benziyor. İlk iki fragmanı yayınlanan dizide bir birini arayan ancak bir birinden habersiz Seliha ve Cihangir’i anlatıyor. Dizi de bir çete ve lideri Cihangir ile bu çeteyi bulmaya çalışan Seliha’nın bir birlerine olan aşkı ile yüz yüze gelmelerini anlatacak. Bir çok değerli isim bu projede yer alırken bu isimlerden merak edilen biri ise Tatar isimli oyuncu oldu. Tatar karakterini canlandıracak olan işi ise en so Söz dizisinde rol almış Özgür Emre Yıldırım oldu.

Yüz Yüze Tatar ( Özgür Emre Yıldırım) Kim? Hayatı? Oynadığı Diziler?

1983 yılında İstanbulda dünyaya gelen oyuncu Bakırköy’de eğitim hayatını tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almıştır. İlk televizyon deneyimini ise Al Gülüm ver Gülüm dizisinde yapmıştır. 2014 yılında ise Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel’in rol aldığı Karadayı dizisinde oynamıştır.

2015 yılında ise Eksik filmi ile yoluna devam eden başarılı oyuncu, Son olarak İkimizin Yerine sinema filminde rol almıştır. Bir çok dalda ödül alan oyuncu 2 filmde ise yönetmen yardımcılığı yapmıştır (Leylan, Memleket Hikayeleri Bekle Sevdiğim).

1.72 cm boyunda 72 kg ağırlığındaki oyuncu, ela gözlü ve akrep burcudur. Sevgilisi olup olmadığı konusunda araştırmalarımızda herhangi bir bilgiye ulaşılamamıştır. Kendisine yeni projesinde başarılar diliyoruz.

Yüz Yüze Özgür Emre Yıldırım Videosu!

 

Etiketler: yüz yüze tatar gerçek adı yüz yüze tatar kim yüz yüze tatar oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL